Oyuncaklar için Sahte Göz Paketleme İşi İlanı

Televizyonlarda her gün zam haberleri görüyoruz. Artan zamlar altında ezilmemek için kazancımızı artırmamız gerekiyor. Bunun için ilk yaptığımız şey ise internetten ek iş ilanları, evde paketleme işi ilanları arıyoruz. Şuan bu metni okuyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü sitemizde en hızlı şekilde eve iş veren firmalar iletişim kurma hakkında bilgiler yer alıyor. Bir an önce başvuru yaparak sistemde yerinizi alın ve ekonomik olarak ailenizi daha ferah seviyelere çıkarın.

Burada yer alan ilanların bir çoğu özellikle ev hanımlarına yönelik olmaktadır. Ev hanımı, öğrenci veya vakti bol olan birisi iseniz evde paketleme işi için aranan kişisiniz diyebiliriz. Ev hanımları çalışan eşlerine yardımcı olmak için ve aile yaşamını daha düzenli hale getirmek için evde ek iş yapmaya oldukça isteklidirler. Öğrencilerin çoğu part-time iş sektöründeler, ancak onlar içinde ev ortamında çalışmak daha cazip bir hale gelmiştir.

Oyuncaklar için Sahte Göz Paketleme İşi İlanı Detayları

Bir çok kişi neyin paketleneceğini anlamamış olabilir. Özellikle kendi yaptığınız oyuncaklara veya resimlere yapıştırmak için kullanılan sahte gözlerden bahsediyoruz. Verdiğimiz görselden ne olduğunu anlamışsınızdır. Özellikle kreşlerde ve ana sınıflarında bolca kullanılan bir materyaldir bu sahte gözler. Bizler nerede kullanıldığından çok ne kadar para getirir kısmı ile daha çok ilgileniyoruz.

evde sahte göz paketleme işi ek iş ilanları 2018

Evde bu işi yapmak istiyorsanız, öncelikle sitemizden işi belirterek başvuru yapınız. Daha sonra eve iş veren firmanın sizinle iletişim kurmasını bekleyiniz. Bu bekleme süresi yaşadığınız şehre, başvuru sıranıza göre değişiklik gösterebilir. Daha sonra firma işi kapınıza kadar getirecek ve şartları konuştuktan sonra anlaşma yapılacak ve işi alacaksınız.

İş için çeşitli boylarda getirilen sahte gözlerin istenilen sayıda ve ebatta poşetlere koyulacaktır. Yapacağınız iş bu kadar kolay işte. Evde yaşayan herkesin yapabileceği tarzda bir iştir. Oldukça fazla bir rağbette vardır, bu yüzden bu işe başvuru yapmak için acele ediniz.

Ek iş Başvurusu

Bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız ki herkesin yapacağı bir iştir.Hemen başvuru formunu doldurarak başvuru yapınız. Eğer firmalar sizinle iletişime geçerse işi aldınız diyebiliriz. Evde bu işi yaparak alacağınız ücret aylık 1500 TL’dir. Evde paketleme işlerine en hızlı yoldan başvuru yapmak istiyorsanız, sitemizi takip ediniz ve e posta bültenine katılım sağlayınız.

32 Comments

 1. Tuğçe
 2. Perihan
 3. Seher Ayaz ataç
 4. Murat Yalnız
 5. Alev çelik
 6. Büşra
 7. Ömer Yazıcı
 8. Yasemin atasolmaz
 9. asya
 10. Ayşe malal
 11. Açelya
 12. Şerife
 13. Mehmet Özsoylar
 14. Serap
 15. Gokcen
 16. Fadime
 17. Selma
 18. Emine
 19. Yasemin
 20. Aysenur unal
 21. HAYAT ATEŞ
 22. Banu Erdem
 23. Sewooo
 24. Sewooo
 25. Nermin
 26. hüseyin kahraman
 27. Tuğba Öykü
 28. Dilek
 29. dilek
 30. Hacer simsek
 31. Kubra Fidan
 32. Ece çalışkan

Reply