Ölçü Kaşığı Paketleme İşi Veren Firmalar

Hızlı bir şekilde evde paketleme işi ilanları yayınlamaya devam ediyoruz. Her geçen gün evde iş imkanı network ağımıza eve ek iş veren firmalar eklemeye devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile sektörün bir numaralı ek iş ilanları konusunda otoriter olma yolundayız. İhtiyacınız olsun olmasın eğer evde iş yaparak para kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Özellikle ev hanımlarının ve öğrencilerin evde iş yapmak için çaba içerisinde olduğunu biliyoruz ve bu kesimin yapmayı en çok sevdiği paketleme işleri ile devam ediyoruz. Bir çok kişi ek iş ilanları 2018 yılı içerisindeki talepleri artmıştır bunun en büyük sebebi ise artan ekonomik sıkıntılardır. Sizlerde kendinizi ve ailenizi bu sıkıntılardan kurtarmak ve ferah bir yaşam sürmek istiyorsanız evde paketleme işi yapabilirsiniz ki paketleme işi yapılacak en kolay iş imkanıdır.

Bu sektördeki en büyük sorun ise iş veren firma ile iletişime geçmektir. Bu konuda ise bizler sizlere mümkün olduğu kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bazı kişiler geri dönüşlerin geç olduğundan yakınmaktadır. Tabi onlarda haklı maddi sıkıntılarını bir an önce gidermek istedikleri için böyle bir serzeniş içerisindedirler. Ancak firmaların kendilerine güvenilir müşteri bulmaları için biraz zaman geçmesi elbette gerekiyor. Gelelim işimizin detaylarına…

Ölçü Kaşığı Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Detaylar

Her zaman söylediğimiz gibi eğer bir ilandaki malzemenin kullanım alanı ne kadar geniş ise, bu malzemeye ait evde iş imkanı da o kadar fazladır. Bir çok kişinin evinde bulunan ve genelde hamur işleri yaparken kullanılan ölçü kaşıkları aslında bir çok alanda kullanılır. Otomotivde, inşaat sektöründe, tatil ve eğlence mekanlarında, dekoratif amaçlı bir çok yerde kullanıldığını söyleyebiliriz.

Bu ölçü kaşıklarının üzerinde hem sıvı hem ağırlık birimleri olduğu için, toz ve sıvı ürünlerde kullanılır. Evde beğendiğiniz bir yemeğin tarifinde örneğin, 5 gr tuz, 2 ml sirke vb. yazar evinizde bu kaşıklardan var ise tarifi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. İşte bu sebepledir ki bir çok kişi bu ölçü kaşıklarını kullanır. Yani kullanım alanı fazla olan bir ürünü paketleme işi yapacaksınız.

Peki bu iş nasıl yapılır? Öncelikle sitemizden bu iş için başvuru oluşturuyorsunuz. Doğru başvuruyu yaptıktan sonra şehrinizdeki firma sizinle iletişime geçecek, telefonda kısa bir bilgi verildikten sonra işin malzemeleri ile kapınıza kadar gelecekler ve detaylı bir şekilde işin nasıl yapılacağını, ne zaman teslim etmeniz gerektiğini ve alacağınız ücret hakkında bilgi verilecektir. Bu iş genelde ölçü kaşıklarının kendinden yapışkanlı poşetlere koymanız şeklindedir. Evde bulunan herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Tüm işi eksiksiz, hatasız yaptığınızda ve zamanında teslim ettiğiniz takdirde aylık alacağınız ücret 1800 TL dir. Bu işi teslim ettiğinizde eğer firma yaptığınız işten memnun kalmış ise ikinci parti malzemeleri teslim eder ve sizlerde kazanmaya devam edersiniz.

Ek iş Başvurusu

Yukarıda işin nasıl yapılacağı konusunda bilgi verdik. Lütfen dikkatli bir şekilde okuyun eğer yapabileceğiniz bir iş değil ise asla başvuru yapmayın. Ancak yapabileceğinizi düşünüyorsanız hızlı bir şekilde başvuru oluşturun. Hızlı başvuru önemlidir çünkü bir sıralama söz konusu olduğunda yaşadığı şehirde ilk kim başvuru yaptıysa iş ona verilir.

Sitemizde bulunan ilanlardan önceden haberdar olmak istiyorsanız. E posta ile abone ol kısmına mail adresinizi yazın ve size gelen maili onaylayın. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı mutlaka takip edin. Son olarak, sitenin sol alt kısmında bulunan zil simgesine tıklayarak sitemizi takip ederseniz. Mutlaka ilk başvuruyu siz yaparsınız.

37 Comments

 1. Büşra
 2. Tuğba
 3. Suzan yenice
 4. 05352720037
 5. Yasemin
 6. Perihan
 7. Fadime
 8. Selda
 9. Arzu
 10. Meyçem
 11. Yasemin atasolmaz
 12. Hanife gürlek
 13. Sema Nur
 14. Serap
 15. Gokcen
 16. Tuğçe
 17. Kübra
 18. Emre
 19. Büşra
 20. Alime Aydın
 21. Kubra
 22. Şerife maraklı
 23. Büşra
 24. elif
 25. HAYAT ATEŞ
 26. gülnaz elitaş
 27. hüseyin kahraman
 28. Fatma
 29. Sevil
 30. Ebru Aytekin
  • Kübra
 31. Funda
 32. ebru
 33. Melek kuru
 34. Özgül
 35. Merve
 36. Hatice

Reply