Kurye ve Kargo Eleman İlanları

Biliyorsunuz ki korona virüs bir anda hayatımıza girdi. Bir çok kişiyi hasta ettiği gibi bir çok kişiyi de işsiz bıraktı. Bundan sonra ki hayatımızda her şeye hazırlıklı olmamız gerekiyor ve bunun içinde şimdiden hazırlık yapmak çok yararlı olacaktır. Peki ne yapacağız? derseniz. Daha çok çalışacağız, elimizde mutlaka zor günler için para olması gerekiyor.

Diğer bir açıdan baktığımızda ise korona virüs sayesinde milyoner olan kişiler var. Nasıl mı? Tabi ki maske ve dezenfektan ürünleri üretimini ve satışını yaparak. Bazı iş kolları ise gelir seviyesini oldukça arttırdı. İnternetten satış yapan firmalar, kargo ve kurye şirketleri gibi. Doğal olarak, kurye ve kargo elemanı ihtiyacı artmış durumdadır. Bu ilan ise kurye eleman ilanıdır.

Kurye ve Kargo Elemanı İlanı

Eğer yeterince vaktiniz varsa sizlerde kurye olmak için başvuru yapabilirsiniz. Tüm ülkede kurye elemanına ihtiyaç vardır ki, kargoların, restoranların, çiçekçilerin, su firmalarının vb. bir çok sektörde kurye ihtiyacı en üst seviyeye ulaşmıştır. Ancak bir çoğu A2 ehliyet istemektedir. Yani motosiklet ehliyeti soruyor. Eğer sizinde uygun bir ehliyetiniz varsa mutlaka başvuru yapınız.

Kurye işinden genelde asgari ücret, sigorta, yemek şeklinde çalışmaktadır. Tabii bir mesai süresi de mevcuttur. Firmanın verdiği paranın yanında alacağınız bahşişlerde mevcuttur ki azımsanmayacak bir gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle öğrencilerin kolayca yapabileceği bir iş sektörüdür. Boş zaman ve ehliyet işinizi fazlası ile görecektir. Bu şartları taşıyorsanız sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz. Bol kazançlar…

One Response

Reply