Evde iş yapmak isteyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Ancak eve ek iş veren firmalara ulaşmak ise bir o kadar zordur. İnternette evde iş bulmak için arama yaptığınızda birçok siteye ulaşabilirsiniz, ancak birçoğuna başvuru yapmak nerdeyse işkenceye dönüşmektedir. Oldukça karışık bir form sunarlar size ve TC kimlik numaranıza kadar sorarlar. Tabi buda evde iş arayanlar için şüpheli bir durum sergilemektedir.

Ancak bizim sitemizde sizlere basit bir form sunulur ve bu form üzerinden sizlerden sadece mail adresiniz, adınız ve yaşadığınız şehir sorulur. Hatta buradan özellikle belirtmek isterim ki başvuru formumuza telefon ve açık adres bilgilerinizi kesinlikle eklemeyiniz. Çünkü sizlerin güvenliği bizler için oldukça önemlidir.

Sitemiz sizlere evde yapılabilecek işler hakkında fikir vermek amacı ile açılmıştır. Kimseye iş verme veya bulma gibi bir vasfımız yoktur. Sadece evde iş imkanı hakkında sizlere bilgi verir, yani sadece bilgi verme amacı ile oluşturulmuş bir sitedir. Buradan yapılan başvurular sadece evlere iş veren firmaların dikkatini çekmek ve gerekli şartların oluştuğu durumlarda iletişim sağlamak için hizmet etmektedir. Sizlere herhangi bir konuda iş vermek isteyen firma ile bizlerin kesinlikle bir bağlantısı yoktur.

Burada açılan evde iş fikirlerini iyi analiz ederek ve firmalara ulaşarak iş sahibi olabilirsiniz