Eve Plastik Kelepçe Paketleme İşini Veren Firmalar

Orta derecede maddi durumunuz iyi diyelim. Bir şekilde paraya ihtiyacınız oldu ve borç alacağınız kimsede yok. Bir hafta ödemeli iş yaparak bu ihtiyacınızı hemen karşılayabilirsiniz veya borç aldınız bir hafta sonra yaptığınız ek işin karşılığı ile borcunuzu hemen ödeyebilirsiniz. Çok çok acilse ve nakit avans çekti iseniz yine aynı şekilde iş sonu borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sitemiz üzerinden başvuru yaparak iş alır ve her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak paralar kazanabilirsiniz, evde ek iş yapmak hoşunuza gitti ise sürekli olarak da bu tür işler yapar ve acil durumlar için birikim yapmış olursunuz.

Sizlere sadece fikir veriyoruz, parayı nasıl değerlendireceğiniz tamamen sizin insiyatifinizde olan bir şeydir. Birçok kişi evde iş yaparak ihtiyaçlarını karşılar, bence evde iş yaparak esas para kazanan kişiler ise kazandığı para ile yatırım yapan kişilerdir. Örneğin haftalık 500 TL ödemeli evde paketleme işi yaptınız, paraya ihtiyacınız yok ise aldığınız ücret ile gidin direk iki tane çeyrek altın alın koyun kenara, bunu sürekli yaptığınızı düşünün. İşte size evde iş imkanı….

Evde plastik kelepçe paketleme işi detayları

Yukarıda para kazanma taktiği olan kazan kazan modeli şuan birçok kişinin aklına yattı ve hemen evde paketleme işi yapmak istiyor. Eğer gerçekten istekli iseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebilirim. Birçok sitede evde iş ilanları görebilirsiniz, ancak birçoğu sizi katalog işlerine yönlendirir bizim yaptığımız ise tamamen paketleme işidir.

 

Bugün sizlere plastik kelepçe paketleme işi hakkında bilgi vermek istiyorum. Oldukça kolay yapılan plastik kelepçe işi bildiğimiz paketleme işidir ve saymasını bilen herkes bu işi yapabilir, yani evde çoluk çocuk herkes bu işi yaparken size yardımcı olabilir. Yapmanız gereken başvuru formunu doldurarak işi talep etmek, akabinde eve ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçerek, paketlenmesini istediği ürünleri kapınıza kadar getirecek kargo ile uğraşmada yok. Yani iş ayağınıza geliyor. Bazen internette dolaşırken paketleme işleri görüyorum, sadece ilan açmak için açılmış yazılar evde iş yapmaya gönderilen işler genelde maddi değeri çok fazla olmayan işlerdir.

Birçok alanda kullanılan plastik kelepçeleri artık hayatımızın her anında görmemiz mümkündür. Örneğin; dağınık kabloları toplamak için, bir nesneyi bir yere sabitlemek için, çiçekçilerin çiçeklerini bir çubuğa tutturmak için vb. Bir çok alanda plastik kelepçeler kullanılır ve oldukça fazla ihtiyaç duyulan bir üründür. Boy boy ve renk renk olan bu kelepçeler artık hayatımızın belli bir bölümde yer alır, daha önceden de açıkladığımız gibi bir için kullanım alanı genişledikçe o işin paketlenmesine duyulan ihtiyaçta artmaktadır. Bu sebeple bu iş için oldukça fazla fırsat vardır ve herhangi bir şehirden bu işe başvuru yapabilirsiniz.

Paketleme işi ile ne kadar kazanırım?

Eğer işi istiyor ve yapabileceğinizi düşünüyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz ki hızlı başvuru çok önemlidir.

Bu işi evde arkadaşlarınızla, komşularınızla rahatça yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken plastik kelepçeler boy boy paketlenmesi isteniyor, atıyorum 3 nolu kelepçeyi 5 nolu poşete koymamanız gerekir. Bunun gibi kurallara dikkat ettikçe daha fazla kazanan her zaman siz olursunuz. Diğer önemli kısım ise işi istenilen zamanda teslim etmektir ki bu evde yapılan işlerin en önemli maddesidir diyebiliriz. Bu işimizde ise teslimatlar haftalık olarak yapılır ve hafta sonunda eksiksiz bir iş yapmış iseniz bu işten haftalık 500 TL ücret alırsınız. Eğer yaptığınız iş beğenilir ise hemen yeni işi alır ve aylık ek gelirinizi 2500 TL gibi bir rakama getirebilirsiniz.

Sitemizdeki başvuru formunu doldurarak talepte bulunanlar arasında sıralama usulü geri dönüşler yapılacaktır. En kısa sürede geri dönüş yapılmaya çalışılacaktır.

92 Comments

 1. Sema nur
 2. Konika
 3. Sibel
 4. Ayşe
  • Dilber
 5. Esra
 6. Zeynep
 7. Naz
 8. Dilber
 9. Muntaha alhasan
 10. AYŞEGÜL ERDOĞAN
 11. Gülnihal
 12. Güler duman
 13. Güler duman
 14. Murat eken
 15. meltem kala
 16. Şehri akçamur
 17. Perihan
 18. Serpil
 19. Servi
 20. Hacer
 21. Zübeyde Güngör
 22. Ayfer Yıldırım
 23. Nihal
 24. sibel
 25. Neslihan
 26. neslihan
 27. yeşim özdal
 28. Ayşegül
 29. Hülya Çoban
 30. Yasemin
 31. perihan
 32. Merve
 33. Emre
 34. perihan
 35. Melisa
 36. zehra balcı
 37. Neri
 38. sezen
 39. RUDAN ACAR
 40. Esra
 41. selda
 42. sevgi
 43. Selin
 44. saliha
 45. Ceren
 46. elif
 47. Fadime yıldırım
 48. Elif
 49. Buket
 50. Fatih babur
 51. Aysenur
 52. eda
 53. Fatma
 54. amine
 55. Emre topcu
 56. Sebahat
 57. Açelya
 58. Nazlı Tabanlı
 59. buse çetin
 60. Ayşe
 61. Betül Demir
 62. DİLEK Çamur
 63. Gizem
 64. HAYAT ATEŞ
 65. Tuğçe
 66. Arife
 67. Selim
 68. Gülsüm
 69. Hacer
 70. ebru sarıkaya
 71. Onur Alp Şengül
 72. Sema Nur
 73. Gultac
 74. Gulsum Simsek
 75. Hafize
 76. htc
 77. Leyla
 78. umit
 79. Çiğdem Aygün
 80. Derya
 81. Seda
 82. ibrahim
 83. Sinem
 84. Büşra
 85. Kader Nur
 86. Havva
 87. Gönül
 88. Cihat Alpturan
 89. Keziban turksever

Reply