Eve Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar

Her geçen gün artan ek iş piyasasında yer almak için doğru yerdesiniz. O kadar büyük bir pastadır ki, bu pastadan en büyük dilimi en kolay şekilde almanız için sürekli araştırma içerisindeyiz. Sizler için evde kolay yapılabilecek, özellikle evde paketleme işi için fırsatlar oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle ek iş ilanları 2018 yılı için tam bir fırsat yılı olacağı düşüncesindeyiz, buna en büyük sebep asgari ücretin ve sigorta primlerinin artışını sebep olarak gösterebiliriz. Çünkü kadrolu eleman çalıştırmak oldukça masraflı bir hale gelmiştir. Durumun farkında olan eve ek iş veren firmalar ise birçok paketleme işini evlere servis etme konusunda karar almıştır. Durum bu şekilde olunca evde iş yapmak isteyenler için büyük fırsatlar oluşmuş ve bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız sitemizi takip ediniz.

Evde Pipet Paketleme İşi Detayları

Özellikle içecek sektöründe oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan pipetler, bunun haricinde dekorasyon, örgü gibi birçok sektörde de kullanılmaktadır. Paketleme yapılacak olan ürünün geniş bir kullanım alanına sahip olması demek bu işin evlere servis edilme ve birçok iş arayan kişiler için büyük bir fırsattır diyebiliriz. Yapılması gereken oldukça basit bir iştir. Sitemiz üzerinden yaptığınız başvuru sonrası eve ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçecektir ve kabul edilmenizin ardından, yaşadığınız şehirde bulunan iş veren firma paketlemesini istediği pipetleri kapınıza kadar getirecek ve işin detayları hakkında bilgi vereceklerdir. Verilen bilgiler doğrultusunda işi kabul ediyorsanız hemen paketlenecek ürünler bırakılacak ve işe başlayacaksınız.

Pipet paketleme işi genelde kendinden yapışkanlı poşetlere istenilen sayıda pipetlerin konuşması ve poşetin ağzının yapıştırılması ile yapılır. Elbette evde herkesin yapabileceği bir iştir, önemli bu işi yaparken hijyene ve zamanında teslim etmeye özen göstermelisiniz. Eğer tüm kurallara uyarsanız bu evde pipet paketleme işi için haftada 400 TL, ayda 2000 TL gibi bir ücret alacaksınız. Ücreti haftalık mı aylık mı olacağına iş teslim sırasında yapacağınız anlaşmaya bağlıdır.

Evde Pipet Paketleme İşi Başvuruları

Yukarıda bulunan ilan metnin de bu iş için gereken tüm detaylar anlatılmıştır ve kurallar sizin içinde uygunsa sitede bulunan başvuru formu üzerinden başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Unutmamanız gereken bir durum ise geri dönüşler yaşadığınız şehre veya semte göre farklılık gösterebilir ve bazen bu süre uzayabilir anlayışınız ve sabrınız için şimdiden teşekkürler.

69 Comments

 1. Dilek
 2. Havva
 3. Seçil boyacı
 4. Pınar polat
 5. Ayşe
 6. Betül ÖZEL
 7. Nimet
 8. Sabina
 9. Işınay
 10. Beyza
 11. firdevs
 12. Fatos
 13. Emine
 14. melike
 15. Melisa
 16. seda
 17. Gülcan demir
 18. Senay Atilla
 19. Aleyna sekme
 20. Sude Yakıcıel
 21. Selma Göbüç
 22. Muazzez
 23. Muazzez
 24. Muazez
 25. Meltem Tekin
 26. Tuğçe
 27. Emre topcu
 28. amine
 29. Büşra Yıldırım
 30. Ezgi Bayrak
 31. Fadime
 32. Aynur çolak
 33. Meyçem
 34. Fadime
 35. Yaşar
 36. Esra
 37. Burçin Bilgiç
 38. Çiğdem Çorlu
 39. Ayşe
 40. Aslı
 41. Büşra
 42. Büşra
 43. Tuğba
  • Pınar demir
 44. Tuğba
 45. Azat kaban
 46. Betül Demir
 47. Hatice
 48. Pinar
 49. Leyla
 50. songül
 51. Zahide Coban
 52. Zahide
 53. Pınar demir
 54. ümmühani
 55. ebru
 56. Aysel
 57. Şaziye
 58. Merve
 59. Fatih pampal
 60. Bahar can
 61. MEHMET SAİD ÖZBEK
 62. Damla yilmaz
 63. Damla yilmaz
 64. Tuba
 65. Özgül
 66. Serap kaçar
 67. Fatma uzkan

Reply