Eve Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar

Bir çoğumuzun evde paketleme işi ararken ilk karşılaştığı başlık belki de boncuk paketleme işidir. Çünkü eve ek iş veren firmalar piyasaya ilk verdiği ek iş ilanları arasında yer alır. Bir çok boncuk işi bulabilirsiniz ancak çoğunun süresi dolmuştur. Bizlerin diğerlerinden farkı aksi sayfada belirtilmediği takdirde tüm iş ilanları günceldir. Yani ek iş ilanları 2018 de en son iş ilanlarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Her geçen gün sitemiz üzerinden yeni iş fikirleri için ilanlar yer almaktadır. Bugün ise sizlere evde yapılabilen işler arasından seçtiğimiz boncuk paketleme işi hakkında detaylı bilgiler verilecektir. Lütfen öncelikle işin detaylarını okuyun.

Evde Boncuk Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Renkli boncuklar hayatın bir çok alanında kullanılır. Özellikle dekoratif objeleri şekillendirmede kullanılan boncuklardan takılar, tespihler gibi bir çok obje yapımında kullanılır ve bunların kullanıcı sayısı da oldukça fazladır. Bu kadar geniş bir yelpazede olan boncukların elbette paketlenmeye ihtiyacı vardır. Bu paketleme işini firmalar evlere servis ederler. Bu sayede firmalarda bu işten oldukça kazançlı çıkarlar. Çünkü ek iş ilanları 2019 yılında daha da artacaktır, çünkü asgari ücretin artırılması durumu söz konusu olduğu için ve bir çok firma özellikle ssk ücretlerinden kaçmak için bu tarz işleri daha da çok olarak evlere servis edeceklerdir.

Peki boncuk paketleme işi nasıl yapılır? sorusuna gelirsek yapmanız gerekenler sırasıyla; sitemizden başvuru formunu doldurun, başvuru sonrası sizlere firmalar mail aracılığı ile dönüş yapacaklar ve telefon numaranızı isteyecekler, sizinle telefonla iletişime geçecekler ve basit şartlar konuşulacak. Eğer anlaşma sağlanırsa firmalar gerekli malzemeler ile kapınıza kadar paketleme işini getirecek. Esas anlaşma ise kapınıza geldiklerinde yapılacak ve işin nasıl yapılacağı ve alacağınız ücret konuşulacak.

Boncuk paketleme işi genelde firmaların çuvallar içerisinde getirdiği boncuklar ve kilitli poşetler aracılığı ile yapılır. Şöyle ki; boncukları sayamayacağınıza göre boncukları bir ölçü kabı ile poşetlere dolduracak ve poşetlerin çıt çıtlarını tutturacaksınız. Aslında oldukça kolay bir iştir. Evde yaşayan herkesin yapacağı türden bir iş olduğu için geniş aileler ve öğrenciler için iyi bir fırsattır.

Evde Boncuk Paketleme İşine Başvuru

Boncuk paketleme işinin şartlarını kabul ediyor ve yapabileceğinize inanıyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Evde boncuk paketleme işi için alacağınız ücret aylık 2000 TL dir. 100 eksik veya 100 fazla olabilir. Ortalama bir ücret yazdım. Net ücreti firmalar ve sizler arasındaki anlaşmada belirlenecektir. Bol şanslar… Daha hızlı iş sahibi olmak için sitemizi takip ediniz.

63 Comments

 1. Canan Yürek
 2. burcu
 3. Tuğçe
 4. Şahsine
 5. Perihan
 6. Yasemin atasolmaz
 7. Arzu
 8. Tugba
 9. Tugba
 10. Ayse
 11. Açelya
 12. Serap
 13. Emre
 14. Seher
 15. Evin
 16. Gokcen
 17. Büşra
 18. Fadime
 19. Esra
 20. Seda
 21. Yasemin
 22. AYLİN
 23. elif
 24. Merfer
 25. gamze ayyıldız
 26. Fatma
 27. hüseyin kahraman
 28. Cansu bulut
 29. rabia
 30. rabia
 31. Yasemin atasolmaz
 32. Ayse
 33. Ayşe Kan
 34. Cihan Kahraman
 35. Büşra
 36. umit
 37. ebru
 38. Meryem
 39. Tuğba yirgal
 40. Zeynep Karaer
 41. Ayten
 42. Elif
 43. Kevser
 44. Fatma uzun
 45. Nihal
 46. keziban ünal
 47. kübra
 48. Eda
 49. ayşegül
 50. Leyla
 51. MÜRVET
 52. Nihal
 53. Demet Akman
 54. Havva ertan
 55. Ceylin Turan
 56. Gülay
 57. Özgül
 58. Özgül
 59. esma
 60. Aleyna Nur Özkan
 61. Özge
 62. Fatmanur

Reply