Evde Yılbaşı Süsleri Paketleme İşleri

Yeni yıla girmemize az bir zaman kaldı. Bir çok yerde süslemeler çoktan başladı. Bu hazırlıkları fırsata dönüştürmek ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlerde evde ek iş ilanları ile bu zamanları kazançlı bir şekilde fırsata dönüştürebilirsiniz. Yani evde paketleme işi yaparak gelir elde etmeniz mümkündür.

Bugün sizlere eve ek iş veren firmalar ile nasıl iletişim kuracağınızdan ve işi nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz. Bu işler sayesinde daha refah bir yaşam sürebileceksiniz. Bana iş gelmez, benim yaşadığım şehirde bu işler yok vb. düşüncelere kapılmayın, bizim sistemimiz tüm ülke genelinde mevcuttur. Tabi bazı şehirler daha avantajlı olabilir, özellikle büyükşehirler bu sistemden en büyük payı alırlar. Ancak bu şehirlerden de başvuru yapanları sayısının çok olduğunu düşünürsek aslında herkes eşit fırsata sahiptir.

Evde Yılbaşı Süsleri Paketleme İşleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle zaman yaklaştığı için bu iş için verilen fırsat iki haftadır. Yani iki haftalık bir iş yapacaksınız ve iki haftanın sonunda evde yılbaşı süsü paketleyerek 1200 TL ücret alacaksınız. Çevrenizde gördüğünüz süslerden herhangi biri işi aldığınızda karşınıza çıkabilir. Bunlar: renkli yılbaşı topları, üçgen şapka, konfeti vb. artık şansınıza hangisi denk gelirse o ürünü paketleme işi yapacaksınız.

 

Bu konuda dikkat etmeniz gereken şeyler ise süsler biraz kırılgandır, paketlerken kırmamaya özen gösteriniz. Diğer konu ise zaman kısıtlı olduğu için tam saatinde teslim ediniz. Dikkat edin saat verdim, yani firma hangi gün, saat kaçta dedi ise o zaman diliminde teslim etmeniz gerekiyor. Özellikle bu işi tek başınıza yapmaya çalışmayın yetiştiremezsiniz. Kısıtlı zamanlı işlere mümkün olduğunca kalabalık ailelerin başvuru yapması firmaların tercihidir.

Evde yılbaşı süsü paketleme işi için öncelikle başvuru yapmanız gerekiyor. Akabinde alt kısımda bulunan “Beni sonraki yorumlar için e-posta ile bilgilendir.” ve “Beni yeni yazılarda e-posta ile bilgilendir.” seçeneklerini işaretleyin. Sonra size gelen e-postayı onaylayın. Daha sonra ikinci mail firmalar tarafında gönderilecek ve size telefon ile ulaşacaklardır. Görüşme sağlandıktan ve anlaşma yapıldıktan sonra paketlenecek ürünler kapınıza kadar getirilecek ve paketleme işi başlayacaklardır. Ayrıca firma size örnek bir paketleme verecektir ve tüm ürünleri örnekteki gibi yapmanız istenecektir.

Ek iş ilanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda evde yılbaşı süsleri paketleme işi ile ilgili açıklamayı okuduktan ve yapabileceğinizi düşünüyorsanız site üzerinde bulunan başvuru formu üzerinden başvuru yapabilirsiniz. En önemli kısım ise yukarıda belirttiğimiz işin şartlarıdır. Bu paketleme işi için tüm şehirlerden başvuru yapabilirsiniz.

26 Comments

 1. Duygu ATEŞ
 2. Gizem
 3. Perihan
 4. Yasemin atasolmaz
 5. Yeliz
 6. Nuray Sönmez
 7. Rezan yıldırım
 8. Selda
 9. dilek
 10. Gonca
 11. Didem Gökalp
 12. Ayse
 13. Dilek
 14. Zekiye kaya
 15. Yasemin Ayan
 16. Ayşe Kan
 17. Umut
 18. Büşra
 19. zeynep
 20. Havva
 21. Hatice
 22. Nermin
 23. Şevval
 24. Derya

Reply