Evde Toplu İğne Paketleme İşi Veren Firmalar

Herkesin paraya ihtiyacı vardır ve ihtiyacı olan parayı en kolay ve en hızlı yoldan elde etmeye çalışır. Burada ki yanlış yapılacak işi seçerken yetenekleri doğrultusunda değil de, işin ücretinin fazlalığına göre seçmeye çalışmasıdır. Eğer evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, yeteneğiniz düşünerek iş talebinde bulununuz. Düzgün yapamayacağınız bir işi seçtiniz ve teslimat sırasında sorunlar çıktığında bir daha ek iş almanız imkansız hale gelir, çünkü eve ek iş veren firmalar sizlere bir daha iş vermezler. Bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için lütfen ilan metinlerini detaylı bir şekilde okuyun ve yapabileceğiniz işler için talepte bulunun ki bundan sonraki işleri alabilmek için de şansınız bulunsun.

Sadece en kısa yoldan o anlık para kazanmaya odaklanmayın, daha sonraki süreçleri düşünerek iş yapın. Zaten herkesin yeteneği ölçüsünde ve yapabileceği tarzda işler yayınlamaya dikkat ediyoruz. Lütfen kendiniz için sizler de bu konulara dikkat ediniz.

Evde Toplu İğne Paketleme İşi İlanı

Ev hanımlarının en çok talep ettiği işlerden biri olan toplu iğne paketleme işidir. Biraz tehlikeli ama kazancı bol bir ek iştir diyebiliriz. Bu işi yaparken yardım alacağınız kişilerin yetişkin olmasına dikkat ediniz. Sonuçta iğneler tehlikeli olabilir. Daha önce de bahsettiğim gibi bir paketleme işi yapmadan önce, paketlenecek olan ürünlerin kullanım alanlarının araştırılması gerekir. Eğer geniş bir kullanım alanına sahipse o işe başvuru yapabilirsiniz. Kullanım alanı fazla olan ürünlerin paketleme işi fırsatları da çok olur.

Özellikle türban kullanan bayanların evlerinde yüzlerce toplu iğne vardır, kıyafet ölçüsü almak için her mağazada her terzi de binlerce toplu iğne vardır, ayrıca her evde mutlaka toplu iğne bulunur. Kullanım ağının bu kadar geniş olduğu bir malzemenin paketleme işi fırsatı da o kadar geniş olur ki; evde bu işi yapan yüzlerce ev hanımı bulunmaktadır. Eğer sizlerde o kişilerden olmak istiyorsanız bu iş için hemen başvuru da bulunabilirsiniz.

Bu işi yapmak için öncelikli olarak başvuru yapmanız, sonrasında eve ek iş veren firmaları iletişim kurmasını beklemeniz gerekir, geri dönüş sonrası firma toplu iğneleri kapınıza kadar getirecek ve karşılıklı anlaşma sağlanırsa, işin yapılışını anlatacaklarıdır. Genelde firmalar toplu iğneleri istenilen sayılarda kaplara koymanızı, ihtiyaç halinde paketlenen ürünlere etiket yapıştırmanızı istemektedirler. Ancak en önemli kısım zamanın da teslimat yapılmasıdır.

Başvuru ve Kazanç

Evde iş imkanı konularında en büyük sıkıntılardan biri iş başvuru sürecinde geçen zamandır. Bu iş ilanlarına başvuru oldukça fazla olduğu için bazen geri dönüşler zaman almaktadır. Bu süreçte biraz sabretmeniz gerekir, hemen ümitsizliğe kapılmak hata yapmanıza yok açar. Eğer bu iş için şartlar size uyuyorsa sitedeki başvuru formuna doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Evde toplu iğne paketleme işi yaparak aylık 1900 TL ek kazanç elde etmeniz mümkündür. Net ücret ise eve iş veren firmalar ile sizin aranızda anlaşma sırasında belli olacaktır. Bizler ortalama bir rakam belirtiyoruz.

49 Comments

 1. Sema nur
 2. Aysel
 3. Nimet
 4. yasemin
 5. yasemin
 6. Berna
 7. Fadime kaçmaz
 8. Sena
 9. Konika
 10. Gülay
 11. Gülistan
 12. ipek
 13. ipek
 14. Sabina
 15. Havva
 16. burcu
 17. Aysezer
 18. Emrahaysel
 19. Gönül
 20. Tuğçenur
 21. Esra
 22. Sıla
 23. Ayşenur
 24. Mustafa
 25. Zeynep
 26. Fatma veli
 27. Emine
 28. fatma
 29. Aslı
 30. Şehri akçamur
 31. perihan
 32. Melisa
 33. Emine
  • Fatma.veli
 34. Gündüz basyurt
 35. Gülcan demir
 36. Emrah
 37. yusuf selim
 38. Tuğçe
 39. Emre topcu
 40. Nejla özgücük
 41. Esra Bektaş
 42. Aliye
 43. Duygu
 44. kader
 45. Özgül
 46. meltem

Reply