Evde Tespih Yapma ve Paketleme İşi

Öncelikle sitemize güvendiğiniz ve başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz. Site genelinde sizlere ek iş fırsatları ve bu evde iş imkanları hakkında en doğru bilgileri vermeye dikkat ediyoruz. Ayrıca işlere en kısa sürede nasıl sahip olacağınız hakkında da gerekli açıklamaları yapıyoruz.

Evde tespih işi belki de evde iş yapanların ilk aldığı işlerin başında gelmektedir. Hatta evde iş fikri tespih yapmak ile doğmuştur da diyebiliriz. Aslında yapılması oldukça kolay olan bu iş için fazla zaman kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

Tespih Nasıl Yapılır? Nasıl Paketlenir?

Sitemiz üzerinden başvuru yaptınız ve eve ek iş veren firma sizler ile iletişim kurduğunu varsayarsak, firmanın kapınıza kadar getirdiği ve tespih olmak için bekleyen boncukları onların istekleri doğrultusunda 33 lü 99lu artık neyi talep ettiler ise o tespihlerden yapacaksınız, çok fazla açıklamaya gerek yok aslında sizlere verilen boncukları tespih haline getirecek ve paketleyeceksiniz. Yani iş bu kadar basit ister tek başınıza, arkadaşlarınızla veya komşularınızla yapabilirsiniz. Firmalar işi kiminle yaptığınıza karışmaz onların en çok dikkat ettiği olay zamanında teslimat ve işin yapılırken tertibi ve düzenidir. Bunlarda sorun çıksa bile paranızı alırsınız ancak bir daha iş alır mısınız orasını bilemem. Yani sizler kendinizi bir firma gibi düşünün eğer yaptığınız işi tekrar kendinize verirseniz emin olun o firmalarda tekrar size iş verecektir. Zaten evde sürekli iş yapmak istiyorsanız ilk işinizi istenilenin çok daha üstünde bir kalitede yapmalısınız ki bu firmalar ikinci işlerinde yine sizleri tercih etsinler. Baştan sağma iş yaparsanız kesinlikle ikinci işi alamazsınız.

Bir ek işin sürekliliğini anlamanın diğer bir yolu da istenilen işin kullanım alanlarına bakmaktan geçmektedir. Düşünün bir kere tespih kadar çok kullanılan bir malzeme var mı? Tabi burası biraz abartı ancak oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan tespih, akabinde birçok kişiye ek gelir sağlamaktadır ve bu kazanç sağlayanlardan olmak istiyorsanız bu iş ilanına mutlaka başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Evde Tespih İşine Başvuru ve Kazanç

Sizler içinde evde tespih yapma ve paketleme işi uygunsa site üzerinde bulunan iş başvuru formunun gerekli kısımları doldurarak başvurunuzu yapınız. Başvuru esnasında telefon ve açık adres bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayınız. En önemli kısım yaşadığınız şehir ve yapmak istediğiniz işin yazılmasıdır. Tüm şartları yerine getirdikten sonra ve işi zamanında teslim etmeniz halinde bu işi yaparak haftalık 500 TL gibi azımsanmayacak bir ücret alacaksınız. Paranın ödemesi iş teslimi sırasında elden nakit olarak yapılacaktır.

32 Comments

 1. Çağla
 2. Ayse
 3. Behice Uysal
 4. Halil Sayıcı
 5. Halil Sayıcı
 6. Aygul can
 7. Ebru
 8. Havva
 9. Nihal
 10. Arzu
 11. Ömer Eren
 12. Sinem
 13. Aybike
 14. Nuran
 15. Sabina Bairamova
 16. Ilkay ünaldi
 17. Derya kendirli
 18. Nihal
 19. Fadime
 20. Orhan
 21. Orhan
 22. ebru aytekin
 23. Meryem
 24. Zeynep Sevde-Asuman
 25. Gülser
 26. Halime pehlivan
 27. Leyla
 28. Zeynep
 29. Merve nur ergene
 30. Merve nur ergene
 31. saadet yücesoy

Reply