Evde Şişe Mantarı Paketleme İşi Veren Firmalar

Ek iş ilanları, evde paketleme işi, evde iş imkanı, eve ek iş veren firmalar gibi arama yapıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Sitemizde mutlaka size uygun bir ek iş vardır. Artık ek iş ilanları 2019 yılında daha aktif olarak göreceksiniz.

Bu yıl bir çok kişi için her ne kadar asgari ücret 2000 TL nin üzerine çıkmış olsa bile zor geçeceğe benziyor. Bu durumu düşünerek en kısa zamanda kendinize evde paketleme işi bulsanız iyi olur. Bu işi bulmayı da bizler sizler için kolay hale getiriyoruz. Sitemizde bulunan onlarca ek iş arasından yapabileceğiniz türde olanlara başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. İşte sizlere 2019 yılının ilk evde paketleme işini sunuyoruz. Bu iş hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Evde Şişe Mantarı Paketleme İşi Detayları

Evde para kazanmak veya internetten para kazanmak sözleri bazılarına saçma geliyor, ancak gerçekten de bu şekilde işleyen bir sektör var ve 2019 yılında daha çok konuşulacaktır. Yukarıda asgari ücretin 2000 lira üzerinde olduğunda bahsettik, ancak bir çok iş veren bu ücreti karşılayamayacağı için işten çıkarmalar söz konusu olacaktır. Bu tür durumlar ile herkes karşılaşabilir. Sizler şimdiden evde ek iş sahibi olmaya çalışın ki zor durumda kalmayın.

Evde şişe mantarı paketleme işi yapmak oldukça kolay olan bir iş türüdür. Kısaca anlatmak gerekirse; eve ek iş veren firmalar başvurunuz kabul edildiği takdirde paketlenecek olan şişe mantarlarını ve paketleri kapınıza kadar getirecek ve süreç başlayacaktır. Firmalar örnek bir paketleme yaparak işi sizlere öğretecek ve istenilen sayı ve zaman hakkında bilgiler vereceklerdir. Büyük ihtimalle her pakete 5-10 adet şişe mantarı koymak ve paketlemek olacaktır. Yani bu çocuk bile yapar diyebileceğiniz tarzda paketleme işidir. Özellikle kalabalık aileler için yapması kolay, kazancı bol olan bir iştir. Üstelik istenilen her şeyi istenildiği gibi ve zamanında teslim ettiğinizde evde bu işi yaparak aylık 2000 TL kazanç elde edeceksiniz. Mantarlar hassas olduğu için su ile temasından kaçınmanızda gereklidir. Unutmayın ki bir işi sürekli olarak alma istiyorsanız, en iyi şekilde bu işi yapmanız gerekmektedir.

Evde Şişe Mantarı Paketleme İşi Veren Firmalara Başvuru

Evde paketleme işlerinin belki de en zor aşaması olan iş başvurusunun kabul edilmesine, eğer yukarıda evde mantar paketleme işi için verilen detayları okudunuz ve işi yapabileceğinize inanıyorsanız hemen başvuru yapınız. Ek iş ilanları için en önemli nokta hızlı başvuru yapmaktır. Hızlı başvuru yapmak için ise e posta ile abone ol kısmını doldurunuz ve gelen maili onaylayınız. Ayrıca sitemizde bulunan sosyal medya hesaplarımızı da takip ediniz. Bol kazançlar diliyoruz.

63 Comments

 1. Derya aksu
 2. Yasemin atasolmaz
 3. Duygu ATEŞ
 4. Esra Bektaş
 5. Ayten anar
 6. Feride
 7. Cihan Kahraman
 8. Merve
 9. Songül
 10. Esra
 11. Hale
 12. Tuğçe
 13. melek
 14. Nevin
 15. Meltem
 16. Zekiye kaya
 17. Umut
 18. Sümeyye Kayhan
 19. Hulya baksı
 20. Büşra
 21. Deniz
 22. Emine
 23. Melos çelik
 24. Esn
 25. umit
 26. İrem
 27. İrem
 28. Hacer
 29. Sıla
 30. Saadet
 31. Gülben İnel
 32. Kübra söğüt
 33. Cahide
 34. Gamze
 35. Banu
 36. Sercan
  • Fatma
 37. Seren
 38. Melike
 39. Emine
 40. selen
 41. Esengül Eyi
 42. Safiye Alıcı
 43. rabia karakaya
 44. Kubra Fidan
 45. Çağla
 46. Zeynep
 47. Zeynep
 48. Zeynep
 49. Hatice
 50. kader
 51. Çağlar Koç
 52. Çağlar Koç
 53. Semra
 54. Simge
 55. keziban ünal
 56. Nilsu
 57. Abdulvahap ŞEN
 58. Öznur
 59. Huseyin

Reply