Evde Saat Kayışı Paketleme İşi

Hem sağlık hem de ekonomik olarak zor dönemlerden geçiyoruz. Bu dönemde sağlığımız için maske, mesafe ve hijyene dikkat etmeli, bağışıklığımızı güçlü tutmak bizleri korona virüsten koruyabilir. Ama bunlar için ekonomik olarak biraz daha iyi noktada olmamız gerekiyor. Artık bir çok kişi evde çalışarak para kazınıyor. Özellikle şu herkesin evde olduğu dönemde hem sağlığınıza dikkat etmiş, hem de para kazanmış olacaksınız.

2021 yılının ilk paketleme işi ile sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik evde paketleme işi yaparak. Bir çok firma artık evde çalışmaya yöneldiği şu zamanlarda sizlere bir fırsat sunuyor. Peki eve ek işi veren firmalar ile nasıl iletişim kuracaksınız? Cevabı oldukça basit ve şuan doğru yerdesiniz, sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.

Evde Saat Kayışı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle paketleme işlerine elinizin yatkın olduğundan emin olun. Çünkü evde paketleme işi için biraz hızlı olmanız gerekmektedir. Zaten işi yapmak oldukça kolaydır, size gelen kola saati kayışlarını tek tek poşetlere koymanız gerekmektedir. Ayrıca her kadran büyüklüğüne göre paketlemeniz gerekecektir ki büyüklüğünü sizler ayırmayacaksınız, zaten ayrılmış bir şekilde size ulaşacaktır. Ancak sizler paketleri karıştırmamanız lazım. Bu konu paketlemedeki en önemli konudur. Her numarayı kendi grupları eşleştirmeniz gerekiyor ve her numarayı kendisine ait kutuya koyacaksınız. Buradan yazınca biraz karışıkmış gibi gelebilir. Ancak işi yapmak oldukça kolaydır.

Başvuru talebiniz olumlu sonuçlandıktan sonra firma size mail gönderecek ve telefon edecektir. Karşılıklı görüşme yapıldıktan sonra paketleme işi kapınıza kadar getirilecek ve işin detayları sizlere anlatılacaktır.

Başvuru

Öncelikle firmalar ve sitemiz sizlerden herhangi başlık adı altında ücret, kapora vb. talep etmemektedir. Ayrıca bu tür işler için ücret talep edenlerden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Yukarıdaki iş detayları sizin için uygunsa hemen başvuru yapınız. Bu işi yaparak aylık 3000 TL gelir elde edeceksiniz. Herkese bol şans…

35 Comments

 1. Cemile
 2. Özlem Ağırman
 3. Özlem Ağırman
 4. dilek
 5. dilek
 6. Havva
 7. Sümeyye
 8. Derya
 9. Gamze Yöndem
 10. Ayşe Nur 16
 11. MEHMET doğan
 12. Selma
 13. Mualla aslan
 14. Derya Özdemir
 15. Mehmet
 16. Cansu guctekin
 17. Cansu guctekin
 18. Melek
 19. Kübra Avşar
 20. Kübra Söğüt
 21. Öznur
 22. gamze ebiri
 23. Kısmet ışıktaş
 24. Rumeysa
 25. Fatma Aslan
 26. Ayfer
 27. Deniz
 28. irem
 29. Tuğçe
 30. MELTEM
 31. seher
 32. Didem
 33. Cüneyt Polat

Reply