Evde Renkli Saç Tüyü Paketleme İşi

Evde ek iş yapmak isteyenler için yeni iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Paraya ihtiyacınız olsun olmasın, herkesin yapabileceği evde paketleme işi ile karşınızdayız. Sizler için en kısa sürede yapılan ve kazancı da iyi olan işleri yayınlamaya gayret gösteriyoruz. Sizlerde yayınlanan ek iş ilanları ile para kazanabilirsiniz.

Özellikle ek iş ilanları 2019 yılında daha da artacağa benziyor. Çünkü asgari ücretlerin artmasıyla beraber bir çok firmaya bir işçinin maliyeti 3 bin lirayı geçiyor ve bu kadar para ödememek için özellikle evde paketlenecek türde işleri evlere servis ediyorlar. Hemen hemen her gün sitede iş ilanı yayınlamamızı isteyen eve ek iş veren firmalar mevcuttur. Bugün sizlere özellikle gençler arasından oldukça popüler olan renkli saç tüyü paketleme işinden bahsedeceğiz.

Evde Renkli Saç Tüyü Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Özellikle gençler arasından popüler olan renkli saç tüyüne ihtiyaç ve talep her geçen gün artmaktadır. Durum şekilde olduğunda ise eve iş veren firmalar hemen harekete geçerek bu saç tüylerinin paketlenmesi için evde iş yapmak isteyenler ile iletişime geçerler. Bu iletişimin ilk adımını da ekissitesi.org oluşturmaktadır. Firmalar eve iş vereceği kişileri sitemizde bulunan başvurular üzerinden değerlendirir. Yani evde iş imkanına sahip olabilmeniz için sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmanız kesinlikle gerekir.

Evde saç tüyü paketleme işi şu şekilde yapılmaktadır; sitemiz üzerinden yaptığınız başvuru kabul edildikten sonra, firmalar size eposta gönderecekler ve telefon numaranızı alacaklar, telefon üzerinden iletişime geçecekler, kısaca şartları konuşacaksınız. İki taraf içinde uygunsa paketlenmesini istedikleri ürünleri ve paket ambalajlarını kapınıza kadar getirecekler. Kapıda sizlere örnek bir paketleme göstereceklerdir. Ücret ve teslim tarihi konuşulduktan sonra işi alacaksınız.

Bu işte ürünler sizlere paketli olarak gelecek sizin yapmanız gereken ise ürünleri beşerli ve farklı renkleri paketlemek olacaktır. Oldukça basit bir iştir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise saç tüylerine zarar vermemektir. Diğer konu ise zamanında teslimattır. Bu iki konuya dikkat ettiğinizde bu firmadan sürekli olarak ek iş alabilirsiniz. Eve paketleme işi veren firmalar için disiplin çok önemlidir. Çünkü onlarda zamana karşı yarış içerisindedirler.

Evinizde bu işe sahip olduğunuzda ve işi düzenli, zamanında teslim etmeniz halinde aylık 1900 TL minimum ücret alacaksınız. Özellikle her şeyin pahalı olduğu şu zamanlarda mükemmel bir fırsattır. Sizde evde ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru

Bir çok ziyaretçimizin yaptığı en büyük hata ek iş ilan metnini okumadan başvuru yapmasıdır. Çünkü yapamayacağı veya zamanında yetiştiremeyeceği bir işe başvuru yapıyor olabilirsiniz. Lütfen ilk önce yukarıda verilen ilan metnini dikkatlice okuyunuz. Sürekli olarak ek iş almak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.

29 Comments

 1. Yeliz Börekçi
 2. Hacer simsek
 3. Rezan yıldırım
 4. Duygu
 5. Gülben İnel
 6. Melike
 7. Zehra ayten
 8. Zehra ayten
 9. Alime Aydın
 10. Cansu Yaylak
 11. Deniz
 12. Selma
 13. Esra büke
 14. Kübra söğüt
 15. Nilgün Aktaş
 16. Fatma
 17. hanife gürlek
 18. Cahide
 19. Saykal Aras
 20. Esra Bektaş
 21. Gülben İnel
 22. Nail Balkan
 23. Sema
 24. Esengül Eyi
 25. İrem Kaya
 26. kader
 27. Tuğbaa
 28. elif

Reply