Evde Renkli Ponpon Paketleme İşi Veren Firmalar

Birçok kişi evde ek iş yaparak para kazanma peşindedir. Özellikle artan zamlar sonrası asgari ücretle geçinmek oldukça zor hale gelmiştir ve bir kişinin çalışması sonucu kazanılan para yetersizdir. Ev hanımları evde boş şekilde oturmak istememektedir, en azından evde paketleme işi yaparak para kazanmak istiyorlar. Evde iş yapmak oldukça kolaydır ancak bu işleri bulmak oldukça zordur. Ayrıca iş vaadiyle insanları dolandırmak isteyen kötü niyetli kişilerde mevcuttur. Bunun gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için sitemizi takip etmenizi tavsiye ederiz. Sitemiz olarak herhangi bir iş karşılığı sizlerden asla aracılık ücreti vb. talep etmemekteyiz.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişi sayısı tahmin ettiğinizden daha fazladır. İhtiyacı olan olmayan herkes daha fazla para için ek iş yapmak istiyor ve bir çoğuda zor günler için birikim yapmak istediğini belirtiyor ki haklılar.

Okulların açılmasına az bir zaman kaldı ve bir çok kişi çocuğunun okul ihtiyaçlarını tamamlamak için ek iş arayışına başlamıştır. Sitemizde ki iş ilanları aksini belirtmediğimiz takdirde tüm ilanlara başvuru yapabilirsiniz ve böylelikle iş alma şansınızı arttırabilirsiniz.

Evde Renkli Ponpon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bir çok kişi günlük hayatta bu ponponlar ile karşılaşmıştır. Özellikle dekorasyon işleri ile meşgul olanlar bir çok yerde bu renkli ponponları görür. Okullarda etkinlikler için kullanan öğretmen ve öğrenciler mevcuttur. Okulların açılmasına az bir zaman kalması sebebi ile şu günlerde ihtiyaç durumu oldukça fazladır.

Evde ponpon paketlemek kolaydır tek yapmanız gereken eve ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçtikten sonra sizlere işi nasıl istediklerini anlatmasıdır. Genelde rengarenk ponponları poşetlere istenilen sayıda koymaktır. Yani saymasını bilen herkes bu işi yapabilir.

Dikkat edilmesi gereken noktalar ise poşetlere istenilen sayıda koymak, ponponlara zarar vermemek ve zamanında teslim etmektir. Bu üç basit kuralı yerine getirdiğiniz takdirde ücretinizi sorunsuz şekilde alırsınız. Evde bu işi yaparak aylık 2000 TL ücret alırsınız.

Ekissitesi.org olarak sizlerden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Bizlerin kazancı sadece ek iş veren firmalardan ilan ücreti almaktır. Onlarda bu işleri bizlere yayınlatma karşılığı güçlü ve temiz site olduğumuz içindir. Ayrıca facebook sayfamızın takipçi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sayfamızı takip edenlere öncelik tanımaktayız. Sizlerde sayfamızı takip ederek öncelik kazanabilirsiniz. Tek ve geçerli sayfamız https://www.facebook.com/ekissitesi budur. Ayrıca diğer sosyal medyalardan da takip ediniz.

Başvuru

Yukarıda belirtilen şartlar sizler içinde uygunsa sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak başvuru yapınız. Yapacağınız başvuruda hangi işi istediğinizi mutlaka belirtin ne iş olursa yaparım tarzı bir başvuru verimsiz olur. Her iş ilanı için yeni bir başvuru yapmanız gerekmektedir. Bol kazançlar.

56 Comments

 1. Vildan Dinç
 2. Şeyda
 3. Açelya
 4. Tuğba aydoğan
 5. esma uzantı
 6. Tuğba
 7. Sahsine
 8. Çiğdem
 9. Çiğdem
 10. Emre topcu
 11. Sırma d.u.
 12. CEMRE ŞENEL
 13. amine
 14. Fatma Duru
 15. Deniz gürbüz
 16. Serap
 17. Selin
 18. Yasemin
 19. Gokcen abakli
 20. Gokcen abakli
 21. buse çetin
 22. Serap
 23. Saziye gür
 24. Omer yazici
 25. Sibel
 26. Pinar
 27. Büşra
 28. saliha kadirova
 29. Özlem Bereketoğlu
 30. Ayşe malal
 31. Şerife
 32. HAYAT ATEŞ
 33. Gonca
 34. Fatma
 35. Kübra
 36. Hacer
 37. ebru aytekin
 38. Esra Bektaş
 39. Merve kalaycıoğlu
 40. Umut
 41. Aslı
 42. Sevgikarasu
 43. Deniz
 44. Sema
 45. Sema
 46. Sumeyra
 47. Selvi kamas
 48. Bahar can
 49. arife
 50. Kübra
 51. Zeynep
 52. Gozde
 53. Leyla
 54. Özgül

Reply