Evde Plastik Çatal Paketleme İşi İle Para Kazan

Evde iş yapmak istiyorsanız ve eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak istiyorsanız. Evde iş imkanı hakkında bilgi almak ve özellikle evde paketleme işi için fırsat kolluyorsanız doğru adreste olduğunuzu biliniz. Günlük binlerce ziyaretçinin olduğu sitemizde sizlere de mutlaka evde iş yapma konusunda fırsat bulacaksınız.

Evde iş talep edenlerin yaptığı en büyük yanlışlardan bahsetmek gerekirse; öncelikli olarak yapamayacağı veya zamanında yetiştiremeyeceği bir işi talep etmesidir. Bu şekilde iş alanlar ve zamanında teslim edemeyenler bir da evde paketleme işi alamayacaklardır.

İkinci önemli kısım ise iş için acele edilmesi yanlışıdır, adı üstünde yaptığınız iş ek iştir ne zaman geleceği belli olmaz yani siz tüm ümidinizi bu ek işe bağlamayın, bu bir ek kazanç gibi düşünün ki zor durumda kalmayın. Bu sebepten ek iş ilanları için özellikle ev hanımlarını tercih ediyoruz.

Yukarıda açıklamalara göre hareket ederseniz hem üzülmez hem de çok para kazanabilirsiniz. Çok parayı işi düzgün yaptığınız takdirde işin devamında sağlayabilirsiniz.

Evde Paketleme Yapma İşinin Detayları

Birçok kişi ek iş olarak paketleme işini tercih eder, kimisi kolay olduğu için kimisi de katalog işlerinden yediği kazığın zararını çıkarmak için bu işe yönelirler ve genelde de haklılardır. Oldukça kolay ve zahmet gerektirmeyen işlerin başında gelen paketleme işi aslında o kadarda kolay bir iş değildir, çünkü dikkat ve hız gerektirir. Paketleme işlerini yalnız yapmanız oldukça zordur, yani evde en az 5 kişi değilseniz paketleme işi size göre değildir. Tam tersi olarak da bazı başvuru metinlerine baktığımızda 40 kişilik ekibim var evde paketleme işi istiyorum diye yazmış birileri, işin gerçeği 40 kişiye paketleme işi verilmez. Yani o kadar kalabalık bir gurubu kontrol etmek zordur. Yapılan her hatanın faturası işi alana kesilir ve bir daha da iş alamaz.

Ülkenin yarısından fazlası öğle yemeğini dışarda hazır olarak tüketiyor ve bu kısmında büyük bir çoğunluğu paket servis olarak yemeğini yiyor. Bu durumdan bizlere çıkan ek iş ise plastik çatalları paketleme işidir.

Yapılması kolay bir iştir büyük koliler ile size gelen çatalları veya kaşıkları yapışkanlı poşetlere istenilen sayıda koymak ve poşeti yapıştırmanız yeterlidir, ayrıca poşette kaç çatal olduğunu bildiren etiketi de yapıştırmanız gerekiyor. Çatal paketleme işi bittikten sonra poşetlenmiş çatalları tekrar koliye koymak ve eve ek iş veren firmaları aramanız yeterlidir. Bu firmanın numarasını kimseyle paylaşmayınız, sonra sizin yapacağınız işi başkası alabilir.

Evde plastik çatal paketleme işini yaptıktan sonra firma kapınıza gelecek, yapılan işi kontrol edecek. Eğer kusursuz bir iş yaptıysanız sizlere bu paketleme işi için aylık 2200 TL para verecektir. Paranızı iyi günlerde harcayın dileklerini ilettikten sonra, ihtiyaç halinde tekrar sizinle iletişime geçeceklerdir ve tekrar ek iş yaparak para kazanacaksınız.

Plastik Çatal Paketleme İşi için Başvuru Yapmak

Yukarıda belirtilen şartlar sizin için de uygunsa sitemizde yer alan ek iş başvuru formunu doldurunuz. Özellikle verdiğiniz mail adresini arada sırada kontrol ediniz ki ilk etapta iletişim sadece mail adresi üzerinden olacaktır.

Ek iş ilanlarından önceden haberdar olmak için sitenin en alt kısmında yer e-posta ile abone ol kısmına mail adresinizi yazarak şansınızı artırabilirsiniz.

101 Comments

 1. adem çağ
 2. adem çağ
 3. Emine
 4. Perihan
 5. Emine
 6. Servi özgül
 7. Feride
 8. Sema nur
 9. Sevda
 10. Meyçem
 11. neslihan
 12. Fatma veli
 13. ayse
 14. Meryem
 15. Fadime
 16. Pinar
 17. Nihal
 18. Neri
 19. Dilek
 20. özgül
  • Filiz
 21. Şennur sağlam
 22. Elif
 23. Firuze
 24. Onur
 25. Burcu Turan
 26. Emrullah
 27. Ceylan songur
  • Ceylan songur
 28. Murat yalnız
 29. Fadime yıldırım
 30. Fadime yıldırım
 31. Fatih Aydemir
 32. Gülcan demir
 33. Çiğdem
 34. SİDEL SERTKAYA
 35. Şule
 36. Sabri
 37. Meltem ateş
 38. Seher
 39. Feride doganay
 40. Rukiye
 41. Rukiye
 42. Çiğdem
 43. Havva
 44. selami ogun
 45. AYFER
 46. AYFER
 47. Emre topcu
 48. Revan
 49. Ezgi Bayrak
 50. Ahmet çaka
 51. şengül bizim
 52. Büşra öztunca
 53. Nimet
 54. Tuğçe Çeltikci
 55. Sultan
 56. Meyçem
 57. Esma Selçuk
 58. Gamze Kaynar
 59. Feyza
 60. Suzan
 61. buse çetin
 62. Ayşe
 63. Alev çelik
 64. Azat kaban
  • Alev çelik
  • Alev çelik
  • Alev çelik
 65. Gozde
 66. Birsen
 67. DİLEK Çamur
 68. Aynur Günseli
 69. Alev çelik
 70. Sibel
 71. Pinar
 72. Perihan
 73. HAYAT ATEŞ
 74. Lokman
 75. Lokman
 76. gözde yasak
 77. Elif
 78. Umut
 79. Deniz Özer
 80. Sevilay
 81. Sema Nur
 82. Esra Bektaş
 83. Dilek
 84. asli gesci
 85. Elif
 86. ebru
 87. Esengül Eyi
 88. Niham
 89. keziban ünal
 90. Ayşegül
 91. Özgül
 92. Serap kaçar
 93. Musa Araz
 94. Sevinç Tarlan

Reply