Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Ankara

Artık evde ek iş yaparak para kazanmak hayal değil, bir çoğunuz çevresinde evde iş yaparak para kazanan kişilere şahit oluyordur. Burada ki en büyük sorun ise evde paketleme işi yapan bu kişilerin işi nasıl aldıklarını sizlere söylememesidir. Çünkü biliyorlar ki ne kadar çok kişi bu işe başvuru yaparsa kendi iş yapma olasılığı düşecektir. Ama bizler size nasıl evde ek iş sahibi olacağınızı en ince detaylarına kadar açıklayacağız.

Öncelikle eve ek iş veren firmalar ile iletişime nasıl geçersiniz? ondan bahsedelim. Bu tür firmalara ulaşmak zordur, çünkü sürekli numara değişikliği yaparlar, nedeni ise aslında sigortasız işçi çalıştırmaktan kaynaklanmaktadır. Ama alan memnun veren memnun olduğu için kimse kimseyi şikayet etmez. Yine de tedbir amaçlı numara değiştirirler ve genelde de e posta adresi kullanırlar. Dolayısıyla bu firmalara ulaşmak için sitemizde bulunan başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Form dediğimiz de isim, e posta adresi, yaşadığınız şehri ve hangi işi istediğinizi anlatan yazıyı sitemizin yorum bölümüne eklemenizdir. Aslında çok basit bir şey ama genelde yapılmak istenmez.

Ankara’da Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Öncelikle ekonomik yönden herkesin zor günler geçirdiği şu zamanlarda, özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için durum daha da zor bir hale gelmiştir. Kış ayınında gelmesiyle beraber doğalgaz ve elektrik kullanımı artmış bu da faturalara yansımıştır. Normal kazancımız ile bu faturaları ödemek oldukça zor hale gelmiştir. Bir çok kişinin aklında en azından doğalgaz faturalarını ödeyecek kadar ek kazanç elde etme çabasına girmiştir. Herkes ek iş ilanları arar durumuna girmiştir.

Ankara dahil tüm şehirlere ek iş imkanı sunulmaktadır. Ancak bazı şehirlerde üretimden dolayı ekstra ek işler oluşuyor. Örneğin Karadeniz bölgesinde çay ve fındık paketleme işleri fazlaca olmaktadır. Bursa’da tekstil, Gaziantep’te plastik vb. ürünlerin paketleme işleri daha da fazladır.

Ankara’da ise genellikle poşet paketleme, vida paketleme, süs eşyası paketleme, çivi paketleme gibi sitemizde bulunan birçok ek iş fırsatı mevcuttur. Sitemizde dolaşarak bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında e posta adresiniz, isminiz, hangi şehirden hangi işi istediğinizi mutlaka yazınız. Sitedeki tüm işlere talibim tarzı bir başvuru değersizdir.

Tüm ek iş ilanları için sitemizde e posta ile abone ol kısmına kayıt olun ki tüm ilanlar e-posta gelsin. Ayrıca facebook sayfamızı mutlaka takip edin. Unutmayın ki başvuruda hızlı olan kazanır…Bol kazançlar…

39 Comments

 1. Büşra
 2. Nihal
 3. Adile
 4. Yasemin
 5. Yasemin Atasolmaz
 6. Hümeyra Dıravacı
 7. Aysel Avcı
 8. Ebru Atlas
 9. Büşra
 10. Büşra
 11. Abdulvahap ŞEN
 12. Berfe
 13. Elmas Yalcinkaya
 14. Elmas yalcinkaya
 15. melis
 16. Fatma Nur
 17. Murat
 18. tuğba
 19. Arifeberk
 20. merve
 21. Rabia Erdal
 22. Mehmet
 23. Buse
 24. Mihriban
 25. Sebile
 26. Yasemin
 27. Recep KAYA
 28. Derya
 29. senem
 30. Adem eraydın
 31. Ayşenur
 32. Ecem
 33. Adnan
 34. adnan
 35. Nur
 36. Berivan
 37. Ayşegül

Reply