Evde Menfez Paketleme İşi İlanı

Evde para kazanma konusunda yardıma ihtiyacınız olduğu biliyoruz ve evde ek iş yapma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Günümüzde herkesin düzenli bir işi olmayabilir. Ya da çalıştığı düzenli işten kazandığı para, aile giderini karşılamaya yetmiyor olabilir. Bu gibi durumlarda yapılacak en güzel şey evde ek iş ilanları sayfalarından iş bulmak olmalıdır. Özellikle ev hanımları için evde paketleme işi yapmak müthiş bir fırsattır. Eğer sizlerde evde iş imkanı yakalamak istiyorsanız; sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı bildirimleri açık bir şekilde takip etmenizi tavsiye ederiz.

Özellikle paraya hızlı ve kolay ulaşmanız için sizlere genelde paketleme işi imkanlarını sunmaya çalışıyoruz. Çünkü bu tarz işleri evde bulunan herkes yapabilir ve böylelikle hazırlanması gereken işi kısa sürede bitirir ve parayı da hızlı bir şekilde kazanabilirsiniz.

Evde Menfez Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Eğer evde ek iş yapmak istiyorsanız yeteri kadar boş vaktinizin olması şarttır. Çünkü eve ek iş veren firmalar en çok işin istenilen zamanda teslim edilmesine dikkat ederler. Bunu sizlere işi teslim ederken mutlaka belirtirler, eğer evde işi yapacak sizin haricinizde kimse yok ise büyük ihtimalle işi zamanında teslim edemezsiniz. Paketleme işlerinde paketlenecek ürün sayısı oldukça fazladır ve kesinlikle tek başınıza yetiştirmeniz imkansızdır.

Kış aylarının yaklaşması sebebiyle birçok kişi mutfaklarından bulunan havalandırmayı nasıl kapatacağının planını yapar ve bu kapatma işini en iyi yapacak araç ise yuvarlak menfezlerdir. Bugünkü iş ilanı da bu menfezlerin paketlenmesi ile ilgilidir.

Aslında oldukça basit bir iştir ve genelde evde zamanı olan herkesin yapacağı bir iş ilanıdır. Dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. Az önce bahsettiğimiz gibi en önemli kısım zamanında teslimattır. Diğer önemli noktalar ise; hazırlanan paketlerin özenli, düzenli ve yırtık olmamasıdır.

İşi yapmak çok kolay, zor olan ise işi almaktır. Yapmanız gereken bu iş ilanına başvuru yapmak ve iş veren firmanın size mail göndermesiniz beklemektir. Mail geldikten sonra firma sizi cep telefonundan arayacak ve iş için detayları anlatacaktır. Anlaşma sağlandıktan sonra firmalar paketlenecek ürünlerle beraber kapınıza kadar gelecek ve işi belirtilen şartlar ve anlaşmalar doğrultusunda işi size teslim edeceklerdir.

Evde Menfez İşine Başvuru

Evde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız sitemizde bulunan iş başvuru formunu doldurunuz ve gönderiniz. Eğer başvurunuz kabul edilip ve iş size teslim edildikten sonra ve işi zamanında teslim ettiğinizde bu işten kazanacağınız ücret 2200 TL dir. Kazandığınız bu parayı nasıl harcayacağınız tamamen size kalmıştır.

67 Comments

 1. Seher
 2. Gülben
 3. Ayten anar
 4. Açelya
 5. Özge oytun
 6. Yasemin atasolmaz
 7. Emre
 8. Rezan yıldırım
 9. Özlem Çobanoğlu
 10. Rukiye
 11. Ahmet Suat Gökmen
 12. Alime Aydın
 13. Sema Nur
 14. Emine
 15. Berna
 16. Burçin
 17. vasfiye aktaş
 18. Şennur
 19. Zeynep
 20. Büşra Öztürk
 21. MUSTAFA ERDOĞAN
 22. Esra yiğit
 23. ferhat
 24. Merfer
 25. Kubra
 26. Seval
 27. Hülya
 28. Bahar
 29. meryem
 30. Hamiyet
 31. Sevil
 32. Sevil
 33. birsen
 34. pınar
 35. Elif
 36. Gülcan
 37. Emine
 38. Arife
 39. Khaled
 40. Sevcan
 41. Yasin kütük
 42. Yeliz
 43. Esra Bektaş
 44. Gül Yıldız
 45. Ceylan
 46. Fatma
 47. Beyza Bektaş
 48. Birgül İşcen
 49. Ebru İşcan
 50. Aslı
 51. Şengül Büdüş
 52. Ebru Atar
 53. Gülben İnel
 54. meryem
 55. Zeynep Karaer
 56. Ayten Özdemir
 57. Simay
 58. Özlem
 59. Merve Uçar
 60. selen
 61. Esengül Eyi
 62. Fikriye topcu
 63. Hatice
 64. Rumeysa Erol
 65. Behiye

Reply