Evde Maske Yapma İşi-Nisan 2020

NOT: İş alımı oldukça aktiftir. Tüm şehirlere iş var. Haziran ayı fırsatı

Korona virüs sebebiyle bir çok kişi işlerini bıraktı ve evde kal çağrısına uyuyor. Devlet ihtiyacı olan aileler için 1000 TL lik yardımlarına başladı. Ancak günümüz şartlarında 1000 lira ile evin ihtiyaçlarını karşılamak pek mümkün değildir. Bu şartlarda sizlerin evlerine ek iş getirmek bizler için de büyük sorun olduğu için, sizlere hem çok kazançlı hemde evde para kazanma yöntemi olan bir ek iş ilanları ile karşınızdayız. Bir çok kişi şuan evde iş yaparak para kazanıyor. Daha önceki ilanımızda sizlere evde koruyucu maske paketleme işi ile fırsat sunmuştuk. Bu iş ilanı büyük şehirlerde hala geçerlidir.

Evde Maske Yapma İşi Detayları

Öncelikle Covid 19 sebebiyle tüm dünyada koruyucu maske ihtiyacı vardır. Hatta öyle ki ülkeler birbirlerinin maskelerine el koymaya bile başladır. Sağlık bakanlığı maske imalatı ve dezenfektan üretimi yapacaklara 6 milyon liraya kadar destek sağladı. Detayları için KOSGEB in ilgili sayfasına bakabilirsiniz. Eğer üretim için makineniz ve elemanlarınız var ise bu fırsatı kesinlikle değerlendirmeniz gerekiyor

Evde Nano Maske Yapma İşi

Her maskeyi evde yapamazsınız, ancak son zamanlarda ortaya çıkan ve kumaş maske veya nano maske gibi isimleri bulunan, yıkanabilir maskeler bir hayli talep görüyor. Eğer sizlerde evde nano maske üretecek kapasitede iseniz, hemen üretime geçebilirsiniz.

Özellikle evde dikiş makinesi olanlar bu iş için hiç vakit kaybetmesin. Tabi bu işi yapabilmek için nano kumaşa ve kalıba ihtiyacınız vardır. İşte tam burada eve ek iş veren firmalar devreye giriyor. Bu firmalardan sadece kumaş ve kalıp alarak satışı kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Yada firmalar üretilen her maskeyi sizlerden 2 yada 3 liradan alabilirler. Tercih tamamen sizlere kalmış. Ancak sizlere tavsiyem bu firmalardan sadece kumaş ve kalıp almanızdır. Çünkü maskeler ortalama tanesi 5 ile 10 TL arasında alıcı buluyor. Ancak ben uğraşamam derseniz en fazla 3 TL den firma tüm maskeleri sizlerden alacaktır.

Maske Üretimi için Başvuru

Yukarıda maske üretimi için sizlere seçenekler sunduk. Hangisini yapmak istediğinizi sitenin altı kısmında bulunan yorum bölümünde anlatarak ön başvuru yapabilirsiniz.

19 Comments

 1. Ayşesu Arseven
  • fatma
 2. Aygul
 3. Büşra
 4. Hülya
 5. Dilek sönmez
 6. Halil
 7. Abdulvahap ŞEN
 8. Ayşe cebeci
 9. gülbahar özer
 10. Sabriye
 11. Esra
 12. Ceyda
 13. Ceren
 14. Necati
 15. Yunus karnur
 16. Çiğdem Dökmen
 17. kader

Reply