Evde İş İmkanı: Sünger Paketleme İşi

Evde çalışarak para kazanmak bir çok kişinin hayali, bu hayalinizi gerçekleştirmek buradasınız ve doğru yerdesiniz. Evde para kazanmanın en hızlı ve en kolay yolu evde paketleme işi yapmaktır, bizler bunu bildiğimiz için sitemizde yayınlanan ek iş ilanları için genelde paketleme işi tercih ediyoruz. Çünkü bu tür işler özel bir yetenek gerektirmiyor, evde bulunan herkesin kolaylıkla yapacağı bir iş türüdür.

Bir çok kişinin fazladan paraya ihtiyacı olduğu şu günlerde sitemizde yayınlanan ilanlar özellikle ev hanımlarına eşlerine aile bütçesini arttırma konusunda inanılmaz bir sektör haline gelmiştir. Tabi bazı kullanıcılar bu sektörü sekteye uğratma çabası içinde olabiliyorlar. Aslında kendileri bu sektörün içindedir ve dışarıdan başka kişilerin bu sektöre girmesini istememektedir. Belki de işi aldıktan sonra sizlerde o gurubun içerisine girersiniz. Çünkü hiç kimse işini başkasına kaptırmak istemez. Hatta öyle ki bu ek işlerden aylık 10 bin TL üzerinde gelir elde edenler var. Ancak paranın kaynağını en yakınlarına bile anlatmazlar. Eğer sizlerde böyle ferah bir yaşam istiyorsanız, sitemizde bulunan ek işlere başvuru yapınız.

Sünger Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Aslında kolay bir iş gibi gözükse de tehlikeli bir iş olduğunu en başta belirtelim. Çünkü iş için kullanılacak olan süngerler yanıcıdır. Yani en ufak bir kıvılcımda hızlı bir yangın çıkabilir. Bu konuda çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Buraya dikkat ettikten sonra gerisi zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden gelişir.

Bu iş için ilk yapmanız gereken sitemizden başvuru yapmak ve size gelecek mail ile onay vermektir. Daha sonra eve ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçecek ve şartlar uyduğu takdirde paketlenmesi istenilen maddeler ile kapınıza kadar geleceklerdir. Taraflar arasında gerekli koşullar sağlandıktan sonra ürünleri nasıl paketleneceğini, kaç tane paketleneceğini bizzat anlatacaklardır. Bizden sizlere yönlendirilen firmalar ürün teminatı vb. herhangi başlık adı altında sizlerden para talep etmezler, eğer ki herhangi bir para talepleri olması durumunda kesinlikle o işi geri çevirin.

Firmalar işi bıraktıktan sonra sizlere teslim tarihini bildirecek bu firmaya göre bazen aylık, bazen haftalık şeklindedir. Süngerler genelde çok yer kapladığı için bu iş haftalık teslim ve ödeme şeklinde olacaktır. Yani her hafta teslim eder ve ödemenizi alırsınız. Yaptığınız iş kontrol edilir ve beğenildiği takdirde ikinci parti ürünler tekrar size teslim edilir. Artık bu süreç ne kadar sürer bilemeyiz. Ancak çok iş çok para anlamına gelir.

Sünger Paketleme İşine Başvuru ve Ücret

Tüm şartları sağladıktan sonra ve işi zamanında teslim ettiğinizde bu iş için alacağınız ücret haftalık 500 TL dir. Ama unutmayın zamanında teslim ve hasarsız paketlemede bu ücreti ve yeni işi alırsınız.

Bir çok kişi ek iş ilanını geç gördüğünü belirtiyor. Bu sorunu aşmak için sitemizde bulunan e posta ile abone ol kısmına mail adresiniz yazın ve size gelen maili onaylayın. Bu işlemi yaptığınız takdirde burada yayınlanan ilanlar hemen e posta adresinize iletilecektir. Unutmayın hızlı olan kazanır. Ayrıca facebook sayfamızı takip ederek de zaman kazanabilirsiniz. Ya da sitemizin sol en altında bulunan zil simgesine tıklayarak sitemizi takip edebilirsiniz.

29 Comments

 1. Alev çelik
 2. Yasemin atasolmaz
 3. Açelya
 4. Emre
 5. Gizem irem
 6. Gokcen
 7. Zennur
 8. Kubra
 9. Serap
 10. Büşra
 11. Arzu
 12. Büşra
 13. Yasemin
 14. Özlem Bereketoğlu
 15. Tuğba
 16. hakan
 17. HAYAT ATEŞ
 18. hüseyin kahraman
 19. ipek
 20. rabia
 21. Özge
 22. Tuğba çiftçi
 23. Özlem
 24. merve
 25. Necla altundere
 26. Nafiye
 27. Göknur
 28. Deniz
 29. Deniz

Reply