Evde Fermuar Paketleme İşi

Daha önceki ilanlarımızda sizlere yeni bir yapılanma içerisinde olduğumuzu ve internet ortamında evde iş bulma konusunda sizlere yardımcı olacağımızdan detaylı bir şekilde bahsettik ki, zaten şuan bu ortamda en düzenli ve en hızlı iş başvurusu dönüşünü sağlayan site olduğumuz için gurur duymaktayız. Bazen gözden kaçan ve geciken geri dönüşler olmaktadır, en kısa sürede bu konuda da gerekli çalışmalar yapılacak ve anında dönüş için tüm şartlar oluşturulacaktır. Sabrınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Burada ek iş ilanları metinini okuyorsanız büyük ihtimalle paraya ihtiyacınız var ve bu ihtiyacı karşılamak içinde dışarıda çalışmaya elverişli bir durumuz olmadığını tahmin ediyoruz. Potansiyel müşterilerimiz ise ev hanımları ve öğrencilerdir. Bizlerde özellikle bu iki guruba hitap edecek şekilde olan işleri yayınlamaya özen gösteriyoruz.

Evde Fermuar Paketleme İşinin Detayları

Aslında çok fazla detay vermeye gerek yok. Klasik paketleme işlerinden bir tanesi, aracı firma ile iletişim kurup istenilen işi yapmakta diyebiliriz. Burada zor olan kısım ise bu firmalar iletişim kurmaktır. İşte tam bu noktada devreye bizler girmekteyiz. Nasıl mı? Sizler bu ilanın detaylarını okuduktan sonra iş başvuru formunun gerekli kısımlarını doldurunuz ve gönderiniz. Başvurunuza cevap verecek olan firmanın şartlarına uyuyorsanız, kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaklardır.

Geri dönüşün ardından paketlenmesini istedikleri fermuarları kapınıza kadar getirecek ve işin detaylarını ve ücretini sizlere bildirecek, sizler içinde uygunsa anlaşmaya varılacaktır. Bu firmalar sizlerden kaparo vb. başlık adı altında asla para talep etmezler. Sizlerden para talep eden firmalar ile kesinlikle çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Kısaca işin nasıl yapıldığından bahsedecek olursak, ilgili firma çuvallar içerisinde ve çeşitli renklerde bulunan fermuarları önce renklerine ayıracak ve istenilen sayıda paketleyeceksiniz. Her pakete firmanın isteği doğrultusunda kaç tane koyarsanız artık. Ücretinizi tam alabilmek için sizden istenilen paketleri istenilen zamanlarda teslim etmeniz gerekiyor ve bu iş için haftalık teslimatlar söz konusudur.

İş Başvurusu ve Ücret

Bu işin şartları size uyuyorsa sitemizde bulunan iş başvuru formunu doldurun ve gönderin. Talebinizin kabul edilmesi ve işe başlanması sonucu evde fermuar paketleme işinden haftalık 450 TL gibi bir ücret almanız söz konusudur. Tabi işi tam ve hatasız olarak teslim etmeniz şartıyla.

Not: Bu ilanımızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla eve ek iş veren firmalara ulaşmasını sağlayabilirsiniz ve daha hızlı iş sahibi olabilirsiniz.

86 Comments

 1. Hülya Çoban
  • Ayseonay
   • Cansu pelin
  • Demet
   • Cansu pelin
 2. Bedia
 3. Nihal
 4. zehra özkan
 5. Büsra Yılanoglu
 6. ESRA
 7. tugce
 8. Ebru atmaca
 9. Kemal
 10. Suna ferdi
 11. Muntaha alhasan
 12. Sengul demir
 13. Ecenihal
 14. Ayşe
 15. Hediye
 16. figen incik
 17. figen incik
 18. Selma Özer
 19. Elif
 20. Ece Seçim
 21. Kader
 22. fatoş
 23. Havva
 24. Ebru alver
 25. Aysel
 26. GÖKHAN ATAÇ
 27. Ayşe
 28. Nurgül
 29. Selda
 30. Birgül agar
 31. VİLDAN DİNÇ
 32. Asli
 33. Emir
 34. Nilüfer gevrek
 35. elif ertorun
 36. Nimet
 37. Sabina Bairamova
 38. Suna taşkın
 39. İlkay ünaldı
 40. şenol
 41. osman
 42. elif
 43. Dilek Aksoy
  • şenol
 44. Can yılmaz
 45. Pervin
 46. Pervin
 47. Sevinç demirci
 48. Tugce
 49. Emre topcu
 50. Sidel SERTKAYA
 51. Berna
 52. Gozde
 53. Gozde
 54. Menşure
 55. Gozde
 56. Elif
 57. Feyziye
 58. Muhammet yalçınkaya
 59. Elif Çelik
 60. İsa
 61. Elif Çelik
 62. Esra Uygun
 63. ipek
 64. Ceylanyolcu
 65. Tuğçe Çakır
 66. Hasan
 67. Secil Yargic
 68. Pınar Algül Kara
 69. Müge
 70. ebru
 71. Figen araz
 72. Hilal
 73. Selma
 74. Kevser
 75. Öznur
 76. Özgül
 77. Türcan
 78. kader

Reply