Evde Etiketleme İşi ile Para Kazan

Evde para kazanmanın artık mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz ve görüyoruz. İnsanlar bir şekilde evde ek iş yaparak para kazanıyor. Siz henüz evde çalışarak para kazanmanın yolunu bulamadıysanız, endişelenmeyin. İnternetin en büyük evde para kazandıran sitesinde yer alıyorsunuz ve sizlere evde nasıl para kazanılır? Evde hangi işleri yaparak hızlı para kazanma yollarını anlatıyoruz. Facebook sayfamızda 30 bine yakın takipçimiz ile güvenin adresiyiz. Sizlerden herhangi bir şekilde ücrette talep etmiyoruz. Sizler ve bizlere ücreti eve ek iş veren firmalar ödüyor.

Özellikle pandemi sürecinde herkesin daha paraya ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve hızlı para kazanmanın en güzel yolu ise evde paketleme işi yapmak olduğunu biliyoruz. Zaten sitemizde küçük bir gezinti yaparsanız, göreceksiniz ki bir çok işimiz paketleme işidir. Evde paketleme işi yaparak ayda 2500 TL üstü para kazanmak mümkündür.

Evde Ürün Etiketleme İşi Nasıl yapılır?

Belkide ek iş pazarının doğuşu etiketleme işi ile başlamıştır. Bir çok firma ürünlerine etiket taktırma işini evde çalışanlara sevk etmektedir. Peki neden eve göndersinler diye bilirsiniz? Çünkü bu iş için işçi almak onlara daha masraflı olmaktadır. Maaş+mesai+yemek+yol derken ödenecek ücret artıyor ve firmalar bu işi eve gönderiyorlar.

Herhangi mağazadan aldığımız her üründe etiket vardır. Bu da işin çok büyük bir alanda ihtiyaç olduğu anlamına geliyor. İşi aldığınızda iş veren firma size, kaç kişi ile yapacaksanız o kadar da etiketleme makinesi getiriyor. Yani iş için kaç kişi ile çalışacağınızı ilk etapta doğru belirlemeniz gerekiyor. Sizlere gönderilen ürünleri, firmanın isteği doğrultusunda etiketlemeniz gerekiyor. Yönergeler doğrultusunda yaptığınız ürünler için haftalık kazanç elde etmeniz mümkündür. Özellikle pandemi döneminde bir çok kişi evde olduğu için herkesin yapabileceği bir iş olduğunu düşünüyoruz.

Ek iş Başvurusu

Açıklama kısmında anlatılan işi yapabileceğinizden ve zamanında teslim edeceğinizden eminseniz vakit kaybetmeden sitemiz üzerinden başvuru oluşturabilirsiniz. Tüm kurallara uyduysanız bu iş için haftalık 700 TL kazanabilirsiniz. Ama unutmayın, işi zamanında teslim etmeniz gerekiyor. İyi çalışmalar…

41 Comments

 1. Rümeysa
 2. Hazel
 3. Münire Kocapara
 4. Büşra
 5. memet
 6. Dilek sönmez
 7. Firuze
 8. Ahmet Tüzel
 9. hanife
 10. zekiye
 11. Hatice
 12. tuğba
 13. Zelal
 14. Dilek
 15. Gamze
 16. Melek Şahin
 17. Aleyna Nur Özkan
 18. Yekta
 19. dilan
 20. dilan
 21. Cemil Öngün
 22. Bilgenur Aslan
 23. Sinem
 24. Merve Evren
 25. Neslihan
 26. Hilal
 27. Pınar
 28. Yazgül
 29. Fatma
 30. Büşra Arslan
 31. Derya Özdemir
 32. Hayrunnisa
 33. Kısmet ışıktaş
 34. Tuğba
 35. Gülşah
 36. Deniz
 37. Deniz
 38. Fatma Baysal
 39. MELTEM
 40. Fadime
 41. Mehmet

Reply