Evde Ek iş: Küpe Arkası Paketleme İşi

Geçtiğimiz 3-4 yıl içerisinde evde ek iş ilanları oldukça artmaya ve bu sektör giderek popüler olmaya başladı. Özelliklede evde paketleme işi ilanları. Eğer sizlerde evde ek iş yaparak para kazanmak ve aile bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız, sitemizde bulunan ilanlardan size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. Sizleri en kısa sürede eve ek iş veren firmalar ile iletişim sağlamanıza yardımcı oluruz.

Neden evde iş yapmalısınız? Artan fiyatlar karşısında herkes ihtiyaçlarını karşılamada zorlanıyor, bu fiyatlar karşısında erimemek için herkesin daha fazla çalışmaya ihtiyacı vardır ve evde bir kişinin çalışması çoğu kişi için yetersizdir. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler için evde ek iş yaparak para kazanmak büyük bir fırsattır.

Küpe Arkası Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bazen küpelerin orijinal klipsleri kaybolur ve onun yerine silikon küpe arkaları kullanılır. Burada yapılacak olan iş ise bu silikon küpe arkalarının küçük poşetlere konularak paketlenmesi işidir. Her işte olduğu gibi evde paketleme işinde de ciddiyet ön plandadır. Yani işi evde yapıyoruz, rastgele baştan sağma yapabilirim gibi bir durum kesinlikle algılanmasın. Hatta evde yapılan işleri, tekrar alabilmeniz için daha bir özveri ile çalışmanız daha doğru olacaktır.

Bu işi yapmak için önceliğiniz işe başvuru yapmaktır ve bu başvuru sadece sitemiz üzerinden alınıyor. Sosyal medya hesapları üzerinden başvuruları kabul etmiyoruz. Siteden yapılan başvurular şehirlere göre sıralanıyor ve sırası gelenler evde iş yapmaya hak kazanıyor.

Site üzerinden başvuru yaptıktan sonra; sizlere bir mail gelecek ve işi veren firma sizinle iletişime geçecektir. Ön anlaşma sağlandıktan sonra firma, paketlenecek malzemelerle beraber kapınıza kadar gelecek ve işi detayları anlatılacaktır. Burada alacağınız ücret ve teslimat tarihide belirtilecektir. Firmanın verdiği bilgiler ışığında işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız, getirilen malzemeler sizlere bırakılacaktır.

İşin nasıl yapılacağı konusuna gelecek olursak firmaların size getirdiği küpe arkalarını kilitli poşetlere verilen ölçü ile doldurmak olacaktır. Teslim edilen işi en kısa sürede tamamlayıp yeni işin gelmesini bekleyebilirsiniz. Evde küpe arkası paketleme işi yaparak ayda 2000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Paketleme İşine Başvuru

İşin işin yapılan açıklamaları lütfen okuyun. Eğer yapabileceğiniz tarzda bir iş ise hemen başvuru yapın. Başvuru sırasında hangi şehirden iş istediğinizi mutlaka belirtin. Bu ek işlerin sizlere ulaşması biraz zaman alabilir, ama şuraya iki satır başvuru yapmak size bir şey kaybettirmez. Lütfen başvuru formunu doldurarak ek iş fırsatları arasında kendinize bir şans tanıyın.

80 Comments

 1. Rezan yıldırım
 2. DİANA Maria Şölen
 3. Arife
  • Elif
 4. Duygu ATEŞ
 5. Duygu ATEŞ
 6. Duygu ATEŞ
 7. Duygu ATEŞ
 8. Yasemin atasolmaz
 9. Harun Güneş
 10. Uğur kuşkovan
 11. Gülsüm
 12. Mustafa inkaya
 13. Mustafa inkaya
 14. ebru aytekin
 15. Emine
 16. Esra Küçükgüzel
 17. Esra yiğit
 18. Esra yiğit
 19. Sevil
 20. Sevil
 21. ferhat
 22. birsen
 23. Tuğba
 24. Tuğba
 25. Menekşe
 26. Sema Nur
 27. Tuğba
 28. Fatma
 29. Esra Küçükgüzel
 30. Hülya alptürk
 31. Hülya alptürk
 32. pınar
 33. Tugba kayabasi
 34. Ece eylül
 35. Yeliz
 36. Kübra
 37. Hülya alptürk
 38. Gül Yıldız
 39. Tuğçe
 40. Nida nur
 41. Ceylan
 42. Beyza Bektaş
 43. Büşra
 44. Umut
 45. Hacer simsek
 46. atakan
 47. Asiye
 48. Nurten Subay
 49. Gülben İnel
 50. Mihriban
 51. Mükail
 52. Rümeysa
 53. Tuba
 54. Kevser
 55. selen
  • ZEYNEP
 56. Esengül Eyi
 57. Kübra
 58. zeynep
 59. kader
 60. kader
 61. Zeynep
 62. Ulaş
 63. Rümeysa A.
 64. Hatice
 65. Ayşe Gök
 66. Lale
 67. betül
  • Nurcan
 68. Rabia
 69. Seda
 70. Gülçin
 71. Aleynakahraman
 72. Fikriye Kaya
 73. Sibel Karahan
 74. yagmur demir

Reply