Evde Ek İş İlanı Balon Paketleyerek Para Kazan

Evde ek iş ilanları nelerdir? Evde paketleme işi nasıl yapılır? Eve ek iş veren firmalar hangileri? En güncel ek iş fikirleri nelerdir? gibi sorulara cevap arıyorsanız şuan doğru sitedesiniz. Çünkü onlarca kişi sitemiz üzerinden evde paketleme işi alarak aile bütçesine katkıda bulunuyor. Eğer sizlerde evde ek iş yaparak para kazanma gibi bir düşünceye sahipseniz kesinlikle sitemiz üzerinde yayınlanan ek iş ilanlarına başvuru yapınız.

Sitemizde özellikle yeni iş fikirleri üzerinden hareketle ek iş ilanları 2019 yılında hangilerinin olacağı hakkında bilgiler ve iş ilanları yer almaktadır. Bu işi yapmak için öncelikle eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak zorundasınız ve bizler bu iletişimin kurulmasında aracı olarak yer almaktayız. Sitede bulunan tüm ilanlar ücretsizdir ve aksi belirtilmediği sürece tüm şehirlere ek iş imkanı sağlanmaktadır.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sizler için hazırladığımız bu iş ilanı ile evde para kazanmanın tadına varacaksınız ve yapılacak olan işin ne kadar da kolay olduğunu keşfedeceksiniz. Özellikle çalışmak için dışarıya çıkamayan ev hanımları, öğrenciler veya isteyen herkes için uygun bir iş olduğunu göreceksiniz.

Tüm şehirlere iş veriliyor, iş sırası ise başvuru zamanına göre ve şehirlere göre düzenlenmektedir. Örnek verecek olursak İzmir’den başvuru yapanlar ile Ankara’dan başvuru yapanlar ayrı bir sıralamaya tabi tutulur ve böylelikle herkesin şansı eşit olur.

Yapılacak işe gelecek olursak bildiğimiz plastik balonların paketleme işi yapılacaktır. Sonuçta plastik olduğu için zarar vermemeniz çok önemli bir noktadır. Evde paketleme işlerinin tümünde geçerli olan zamanında teslimat ise ikinci önemli noktadır.

Sitemiz üzerinden başvuru yaptıktan sonra size mail gelecek, gelen maili onaylayın. Daha sonra firma sizinle iletişime geçmek için mail üzerinden telefon numaranızı isteyecek ve yapılan görüşme sonrasında işi detaylı olarak anlatacaklar. Ön anlaşma sağlandıktan sonra paketlenecek ürünleri kapınıza kadar getirecekler. İşin nasıl yapılacağını size örnek olarak göstereceklerdir. Balon paketleme işinde her torbaya 10 adet balon koyacak ve torbayı kapatacaksınız. Verilen işi anlatıldığı gibi ve zamanında teslim etmeniz gerekiyor. Tabi paketlerken mutlaka zayii oluşacaktır, zayii miktarı eve ek iş veren firmanın belirlediği sayı kadardır. Eğer daha fazla zayii ederseniz alacağınız ücretten düşülecektir. Bu yüzden işi dikkatli bir şekilde yapmanızda fayda vardır.

Başvuru ve Ücret

Bir çok kişi ilan metnini okumadan başvuru yapıyor, sonra firma şartlardan bahsedince haberim yoktu gibi kabul edilemez bir cevap veriyor. Bu duruma düşmemek için mutlaka ilan metnini okuyun. Tüm şartları kabul ediyorsanız iş başvuru formu üzerinden başvurunuzu tamamlayın. Evde balon paketleme işi yaparak alacağınız ücret haftalık olarak hesaplanmıştır ve 500 TL dir. Yaptığınız işte memnun kalınırsa iş sürekli hale gelir ve kazancınız artar.

Evde ek iş fırsatlarından önceden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızın tamamını takip etmeniz sizin yararına olacaktır. Ayrıca bildirimlere abone olmayı unutmayın. Bol kazançlar..

52 Comments

 1. Esra Bektaş
 2. Asaf
 3. Asaf
 4. Yasemin Atasolmaz
 5. Gizem
 6. Duygu
 7. Nurten
 8. Ayten anar
 9. Gülben İnel
 10. Zekiye kaya
 11. Umut
 12. Gülben
 13. Büşra
 14. Aslı
 15. umit
 16. Ebru Atar
 17. Kübra söğüt
 18. Aygul can
 19. Gülben İnel
 20. Şule
 21. Aynur
 22. Feyza
 23. Fatih pampal
 24. Merve Uçar
 25. selen
 26. Kevser
 27. Hatice
 28. MÜGE
  • Burcu
 29. Jale
 30. Kubra Fidan
 31. Çağla
 32. Elanur
 33. Büşranur Barbaros
 34. Zeynep
 35. Mehtap ünsal
 36. Mevlüde
 37. Hatice
 38. kader
 39. Eftalya
 40. Derya Şeker Özer
 41. keziban ünal
 42. Enise Ekici
 43. elif
 44. MÜRVET
 45. Özgül
 46. Tülay Sanlı
 47. Zeynep
 48. EMİNE DEMİR
 49. Mürvet

Reply