Evde Dikiş Seti Hazırlama İşi Veren Firmalar

Her geçen gün pahalılaşan hayata karşı alabileceğimiz önlemlerin başında evde iş yapmak gelmektedir. Bu bakımdan sitemizde özellikle ek iş ilanları 2018 yılı için bir çok evde paketleme işi mevcuttur. Her geçen zamanda yeni ek iş fikirleri ile sizlere imkanlar sunmaya çalışıyoruz.

Eğer aylık geliriniz size yetmiyor ve dışarıda iş yapacak imkanınız da yok ise evde iş imkanı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Önceliğiniz her zaman evde yapabileceğiniz işler tarafında olsun, yani yapamayacağız işler için iş başvurusunda bulunmayınız ki diğer insanların ekmeği ile oynamamış olursunuz.

Evde iş imkanları özellikle ev hanımları ve öğrenciler için bulunmaz bir nimettir ve bu nimetten en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sizlere verilen ek işleri en iyi şekilde yaparak, teslim ediniz. Bu şekilde yaptığınız işlerin sizlere geri dönüşü her zaman daha fazla para olacaktır.

Evde Dikiş Seti Hazırlama İşi

Bir çoğunuz alış veriş için gittiğiniz mağazalarda hazır olarak satışa sunulan dikiş setlerini görmüşsünüzdür. Bu setleri bir makinenin hazırlaması imkansızdır ve dolayısıyla bu setleri hazırlama işini eve ek iş veren firmalar evlere servis etmektedir. Bazen bir kutunun içinde, bazen de bir poşette bulunan dikiş setlerini hazırlayarak evde para kazanmanız mümkündür. Dikiş seti nasıl hazırlanır;

Başvuru sonrasında sizler ile iletişime geçecek olan firmalar, dikiş seti hazırlamak için gerekli olan tüm malzemeleri kapınıza kadar getirecek. Kapı önünde şartlar ve ücret konuşulacak karşılıklı anlaşma sağlandığında işi teslim alacaksınız. Bir kutunun içine çeşitli boylarda iğne, çengelli iğne, farklı renklerde iplik, makas, kağıt mezura ve düğme gibi malzemelerin konulması isteyeceklerdir. Konulacak malzemelerin hangilerinin olacağını firma sizlere bildirecektir. Firmaların belirttiği talimatlara uymanız gerekmektedir.

Sizlere talimatlarla verilen işi zamanında ve eksiksiz teslim etmeniz en büyük amacınız olsun, çünkü firmaların en çok dikkat ettiği noktalar bunlardır.

Bu işi evde eşinizle, akrabalarınızla veya komşularınızla yaparak zamandan kazanabilir, yeni iş için beklemeye geçebilirsiniz. Paketleme işinde iğne ve makas olduğu için çocuklarınızdan yardım istemeyiniz.

Başvuru ve Ücret

Paraya ihtiyacınız var ve evde paketleme işi arıyorsanız hemen başvuru formu üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ancak öncelikle ek iş için yukarıda verilen şartları okumanızda yarar vardır, eğer yapamayacağınız bir iş ise kesinlikle başvuru da bulunmayın. Çünkü bundan sonra ki işler için hakkınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Evde dikiş seti hazırlama işini yukarıda verilen talimatlar doğrultusunda ve zamanında teslim ettiğinizde aylık 2000 TL gibi bir ücret alabilirsiniz.

39 Comments

 1. Esma uzznti
  • ayşe
 2. Sema Nur
 3. bengul ceylan
 4. Tuba Gungor
 5. Nuhiye
 6. Zinnet dağparçası oğuz
 7. VİLDAN DİNÇ
 8. Batin
 9. Sibel batgı
 10. osman
 11. AYSEZER ERİŞ
 12. Meyçem
 13. Ayşe altuntaş
 14. Ayşe altuntaş
 15. şenol
 16. Ayşe
 17. Gonca kucuk
 18. elif
 19. Ayşe
 20. Tuba Temel
 21. Semiha Suna
 22. Fatma.veli
 23. Burçin
 24. Sabri
 25. Atilla
 26. edanur
 27. Akgün
 28. buse çetin
 29. DİLEK Çamur
 30. umit
 31. umit
 32. berrin
 33. Leyla
 34. Derya
 35. Melike
 36. Buse

Reply