Evde Çöp Şiş Paketleme İşi Veren Firmalar 2018

Şuan burada bulunmanızın sebebi evde paketleme işi almak, aileniz için ek iş ilanları 2018 yılındaki fırsatları takip etmek kısaca evde iş imkanı hakkında bilgi alarak ek kazanç elde etmektir. Artık aldığınız maaş sizlere yeterli gelmeyebilir, gün geçtikçe artan ihtiyaçlar karşısında daha fazla paraya ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda akşamları aileniz beraber evde paketleme işi yaparak daha fazla gelir elde etmeniz mümkündür.

Burada en çok dikkat etmeniz gereken durum bu ek iş fikrini, tam zamanlı bir iş olarak düşünmeyin. Yani tüm ihtiyaçlarınız için bu ek işe bel bağlamayın, adı üstünde bu bir ek iş fırsatıdır ve ne zaman bu işi alabileceğiniz belli değildir. Ek iş yaparak para kazanma düşüncenize ihtiyaç halinde değil de en az ihtiyacınız olduğunda başvurun ki para biriktirmiş olursunuz. Tam paraya ihtiyacınız olduğunda evde ek iş aramakla zaman kaybetmemiş olursunuz.

Diğer önemli bir konu ise ek iş ilanları için yaşadığınız şehrin önemi büyüktür. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar ek iş alma konusunda daha avantajlıdır.

Ahşap Çöp Şiş Nasıl Paketlenir?

Aslında evde yapılabilen paketleme işlerinden pek bir farkı olmayan çöp şiş paketleme işini diğerlerinden ayıran en önemli konu hijyendir. Yani çöp şişleri paketlerken hijyen kurallarına fazlaca dikkat etmemiz gerekmektedir.

Diğer önemli kısım ise çöp şişler ahşap olduğu için kırmadan ve istenilen sayıda paketlere koymanız gerçeğidir.  Bu kısımlara dikkat etmeniz, bu işi tam ve eksiksiz yaptığınız anlamına gelir ve bundan sonra ki paketleme işleri için güçlü bir referans aldığınız anlamına gelir.

Evde paketleme işinin tam süreci ise şu şekildedir; öncelikli olarak sitemiz üzerinde ek iş için başvuru yapmalısınız( her iş için ayrı başvuru gerekir). Yaşadığınız şehirde bu iş için çalışan eve ek iş veren firmalar sizinle iletişime geçecek, bir süre konuşulduktan sonra bu firma işi kapınıza kadar getirecek ve iş hakkında son bilgileri ve yapılacakları anlatacak.

Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra işi size teslim edecekler ve süreç başlayacak. İşi mutlaka sizlere belirtilen tarihte teslim etmeniz sizler için büyük avantaj sağlayacaktır. Süre sonunda firma gelecek ve işi kontrol ettikten sonra ücretinizi nakit olarak elden teslim alacaksınız. Son gelen bilgilere göre evde çöp şiş paketleme işi için firmalar 1700 TL ücret vereceklerdir.

Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu iş için şartları kabul ettiyseniz, sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise başvuru formuna mutlaka mail adresinizi ve yaşadığınız şehri yazmalısınız.

Not: Telefon numarası, açık adresiniz gibi özel bilgileri lütfen forma yazmayınız. Bu ilan bir ek iş fikri olup iş bulma hizmeti sunmamaktadır.

 

65 Comments

 1. Halime Ergün sarı
 2. Sevinç akboğa karasu
 3. Busra
 4. Berna
 5. Sema Nur
  • Sema Nur
 6. Sevda
 7. Sevda
 8. Begüm
 9. Firuze
 10. Neslihan
 11. Servi özgül
 12. Ayşe
 13. ufuk güneşi
 14. Berke
 15. nur
 16. Fatma
 17. Fatma
 18. Şeyda Aman
 19. SİDEL SERTKAYA
  • Fatma Ankara
  • Fatma Ankara
 20. Güler
 21. Gülseren
 22. Şeyda Aman
 23. AHMET CÜNEYT ESENSOY
 24. Sabri
 25. Senay Atilla
 26. Özlem
 27. Pervin
 28. EMRE TURAN
 29. Fatih
 30. Muazzez
 31. Havva
 32. Tugce
 33. Emre topcu
 34. amine
 35. Ezgi Bayrak
 36. Ahmet çaka
 37. şengül bizim
 38. Burcu
 39. Aynur çolak
 40. orhan
 41. elifnur
 42. Mehmet atilmis
 43. buse çetin
 44. Ayşe
 45. Pinar
 46. Canan acar
 47. HAYAT ATEŞ
 48. Hasret İkilik
 49. ERKAN BAYKIN
 50. Yaşar tan
 51. Yaşar tan
 52. Kadir
 53. Duygu
 54. Murat
 55. Jale
 56. Jale
 57. Leyla
 58. kader
 59. Abdulvahap ŞEN
 60. Besiye

Reply