En Karlı En Yeni İş Fikirleri

Gelişen yaşam şartlarına doğru orantılı olarak iş imkânları ve çeşitliliği de değişmektedir. Bir zamanlar insanların hayal bile edemeyeceği işler şimdilerde para kazanma yöntemi olarak görülüyor. Eskiden beden gücüne dayanan işlerle para kazanılırken şimdilerde oturduğu yerden az emekle çok para kazanma olanakları artış gösterdi. Doğru kararlar alıp bu yolda ilerleyenler için bulunmaz fırsatlar vardır. Yaşadığınız şehrin şartlarını doğru bir şekilde araştırarak çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve isteklerine uygun işleri kovalarsanız başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Size fikir olması açısından çeşitli en karlı yeni iş fikirleri örneklerine göz atalım.

ek iş ilanları 2018

Network Marketing

Network Marketing, özellikle kısa yoldan az sermaye ile para kazanmak isteyen gençler ve ev hanımları arasında talep gören bir iştir. Son yıllarda bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir talep gören Network Marketing sisteminin en cazip tarafı başlangıçta çok fazla ürün satışı yapmanıza gerek kalmadan ve ciddi bir sermayeye ihtiyaç duymadan yapılabilecek bir iş olmasıdır.

Büfe Açmak

15.000 TL’lik bir bütçe ve belediyeden alacağınız izinlerle kolaylıkla açacağınız büfenizin yeri doğru bir güzergâhta ise tahmin bile edemeyeceğiniz kadar çok para kazanabilirsiniz. Büfede yapacağınız satışla günlük 200 TL para kazanabileceğiniz gibi günlük karı binlerce lira olan büfeler de vardır. Bu tamamen büfeyi açtığınız yerin durumu ve müşteri kitlesi ile alakalı bir durumdur.

Sosyal Medyada Aracılığıyla Satış Yapmak

Son zamanlarda gelişen teknolojiyle birlikte bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de sosyal medya aracılığıyla satış yapma yaygın bir hal aldı. Özellikle instagram üzerinden yapılan bu satışlar için yapmanız gereken ücretsiz bir şekilde instagram hesabı alarak ürünlerinizi tanıtmak olacaktır. Normal şartlarda sadece çevrenizdeki insanlara ulaştırabildiğiniz ürünleri internet aracılığıyla ülkenizdeki hatta ülke dışındaki kullanıcılara bile ulaştırabilirsiniz. Üstelik kendi reklamınızı kendiniz ücretsiz bir şekilde yaparak tahmin bile edemeyeceğiniz kadar çok kişiye satış yapma fırsatına sahip olursunuz.

Fotoğrafçılık

Eskiden fotoğrafçılık denildiği zaman akla bir fotoğraf stüdyosuna girip vesikalık, düğün, mezuniyet ya da sünnet gibi özel günlerde fotoğraf çekilmek gelirdi. Şimdilerde fotoğrafçılık kapalı salonlardan taşarak dış çekim diye adlandırılan ortamlara kaymış durumda. Öyle ki düğün gibi özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyenler gün boyunca fotoğrafçı ile gezerek her dakikalarını kayda geçirmeyi tercih ediyor. Özellikle dış çekimde fotoğraf çekecekseniz en güzel pozu en mükemmel konsepti oluşturmak durumundasınız. Fotoğrafçıların rağbet gördüğü tek alan düğün pozları çekmekle sınırlı olmadığı gibi mezuniyet hatta doğum fotoğrafları çekmek için de tercih ediliyorlar. Bebeğinin doğumunu ve en güzel anlarını ölümsüzleştirmek isteyen anne babalar gün boyunca kendileri ile birlikte zaman geçirebilecek işinin ehli bir fotoğrafçıyla çalışmak istiyor. Eğer işinizde başarınızı ispatlarsanız gerçekten kayda değer paralar kazanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra youtuberlık, internet sitesi yapımı, takı tasarımı, online eğitim vermek, düğün asistanlığı yapmak gibi işler üzerine de çalışabilirsiniz. Ayrıca dışarıda çalışmak için vaktiniz yoksa da evde ek iş ilanları için başvuru oluşturabilirsiniz.

Reply